BEAUTY.sk BEAUTY.sk

5 vecí, o ktorých ženy vždy klamú! Netreba im to mať však za zlé
zdroj: Samphoto

5 vecí, o ktorých ženy vždy klamú! Netreba im to mať však za zlé

Pretože nikomu tým neškodia.

Váha

Citlivá téma. A veľmi. Aj žena, ktorá dobré vyzerá, má potrebu večne si nejaké to kilečko uberať. Jednoducho to je tak nastavené a hotovo. Muži to nepochopia a bude lepšie, keď sa ani nebudú snažiť pochopiť toto naše klamstvo.

Muži

Táto téma je vlastne trochu tabu. Teda presnejšie počet milencov. Pretože, ak je to číslo väčšie, ako počet partnerových mileniek, je občas predsa len lepšie teda zaklamať. A to, že uberieme jedno, dve, tri mená zo zoznamu, nikomu neublíži. Práve naopak. Občas však ženy klamú aj v tom prípade, že pomyslený zoznam milencov je krátky. Niektoré sa totiž hanbia za to, že ich budú potom muži považovať za neskúsené...

Žena a šalát

Áno, sme skoro vždy po šalátoch hladné. Tak prečo ich jeme? Lebo sú zdravé, lebo máme pocit, ze robíme niečo dobré pre seba a mylnú predstavu o tom, že tým oveľa viac zapôsobíme. A niektoré ich jedia i preto, lebo im chutia. No skutočná pravda je, že i keď zjeme celý šalátový tanier, sme hladné... Ale to už predsa nikto vedieť nemusí.

Žiarlivosť je vítaná

I keď robíme scény, ak náhodou o nás pochybujete, ale pravda je taká, že ak na nás nežiarlite vôbec, vytáča nás to oveľa, oveľa viac. Potrebujeme aspoň z času na čas vedieť, že vás predstava o tom, že by sme vám mohli byť neverné, privádza do šialenstva. Prepáčte...

Sex

Teda zlý sex. Občas sa prihodí každému. A sme si vedomé toho, že nie všetci muži chcú počuť, že "tentokrát to nevyšlo...". Takže áno, občas zaklameme i v tomto. A ak to bude potrebné, budeme klamať ďalej. Ale len a len kvôli vám, drahí muži, takže sa nejedujte, ak náhodou odhalíte pravdu.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio