BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Beauty inšpirácia pre nevesty:  Toto líčenie je hitom sezóny, s ktorým zabodujete i vy
zdroj: TASR

Beauty inšpirácia pre nevesty: Toto líčenie je hitom sezóny, s ktorým zabodujete i vy

Bude vaša svadba romantická, záhradná, elegantná či moderná? Prispôsobte tomu svoje líčenie. Toto sú top trendy sezóny, ktoré z vás urobia krásnu nevestu.

Romantická

Túžite byť nežnou a romantickou nevestou? Rozhodne by ste mali staviť karty na svieže prirodzené líčenie, ktorého hlavnými prvkami sú uhladenosť a rozjasnenosť. Dokonalý make-up, jemný rúž v rovnakom tóne ako očné tiene, upravené obočie a trochu lesku na líčka. A ak tomu pridáte vyčesané vlasy a šperky, bude z vás skutočne nádherná nevesta.

TASR

Moderná

I nevesta môže "pridať" na líčení. Očné linky a dymové líčenie si môžete dovoliť i počas vášho veľkého dňa. Treba však dvojnásobne myslieť na to, že ostatné časti vašej tváre by ste mali zjemniť. Neutrálny rúž a líčka sú pri tomto make-upe samozrejmosťou. A ak chcete svoj look dotiahnuť k dokonalosti, nezabudnite na zaujímavý účes. Napríklad taký, aký predviedla Amber Heard na festivale v Cannes.

TASR

Záhradná

Predstavujete si svoju svadbu ako jednu veľkú záhradnú zábavu? Tak i v tomto smere treba myslieť na vhodné líčenie a účes. Dokonalú inšpiráciu ponúka obľúbená herečka Margot Robbie. Jednoduchý (tak trochu hippie) účes a skutočne prirodzený make-up je na tento druh svadby ako stvorený. Podčiarkne vašu osobnosť ako nič iné. 

TASR

Elegantná

No a tie z vás, ktoré si potrpia na eleganciu potešíme tiež. Glamour štýl je stále veľkým trendom i medzi nevestami. Retro vlny v kombinácii s červeným rúžom, výraznými náušnicami milujú všetky herečky i make-up artisti. A kedy inokedy je by ste ho mali vyskúšať i vy, ak nie práve počas svojho veľkého dňa? Nebojte sa toho!

TASR/AP

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio