BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Fitness rutina Simony Krainovej: Toto všetko stojí za dokonalou postavou známej modelky
zdroj: Instagram.com/simonakrainova

Fitness rutina Simony Krainovej: Toto všetko stojí za dokonalou postavou známej modelky

Dvojnásobná mamička priznala, čo všetko pre svoje telo robí, aby sa udržala v kondícii.

Má 46 rokov, dve deti a figúru, za ktorú by dali ženy čokoľvek. I o polovicu mladšie. Aj napriek tomu, že má v modelingu i po dekádach pôsobenia stále veľmi silnú pozíciu, neustále na sebe pracuje a udržiava sa v kondícii. A občas ju to stojí skutočne veľa odriekania. Sama sa priznala na sociálnych sieťach, že vďaka tvrdej disciplíne zhodila za pár týždňov šesť kíl. A tak sa niet čomu čudovať, že tak s obľubou ukazuje svoje krivky. 

"6 kíl dole, päťkrát týždenne beh, 6minútový plank, 20minút v posilňovni a teraz pridám pilates. V jedle som obmedzila iba pečivo a sladké. Jeden deň v týždni prasím, to znamená, že jem všetko, čo mi príde pod nos," priznáva Simona. Rovnako sa však zverila i s tým, že si rada dopomáha rôznymi výživovými doplnkami, ktoré jej pomáhajú spaľovať, nabrať energiu, ale i ku krajšej pleti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

dobrou..😘😘😘 💎@gismondi1754_prague

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

zdroj: Instagram.com/simonakrainova

A aj tú má dvojnásobná mamička dokonalú. I keď si je vedomá, že konkurencia a najmä v modelingu, je skutočne veľká a nič netreba podceňovať. A tak si pomáha i zákrokmi na prestížnej klinike krásy, ktorej tvárou je už niekoľko rokov. A oprávnene. Pri pohľade na ňu mnohé ženy blednú závisťou a na sociálnych sieťach nešetria komplimentmi na adresu známej modelky.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio