BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Top 3 kúsky sezóny: Týmto by ste si mali obohatiť svoj šatník
zdroj: Instagram.com

Top 3 kúsky sezóny: Týmto by ste si mali obohatiť svoj šatník

Ak rada sledujete módne trendy, rozhodne by ste nemali prehliadnuť túto inšpiráciu.

Sukňa na traky

Či už si vyberiete klasickú sukňu na traky, alebo len s trakovým „vzorom“, rozhodne krok vedľa neurobíte. Ďalší trend, ktorý zaznamenáva veľký come-back si získal sympatie módnych blogeriek a ikon, a tak je úplne jasné, čo bude dominovať uliciam túto jar. Sukne na traky vám dávajú veľký priestor na experimentovanie. Hodia sa do všetkých štýlov, či už preferujte elegantnú, športovú alebo dievčenskú módu. Našim favoritom sú kožené sukne v midi dĺžke. Za nás skutočný „must-have“ kúsok, do ktorého sa oplatí investovať.

Instagram.com/negin_mirsalehi

Kruhové náušnice

Čo sa týka doplnkov, tak to je túto sezónu viac, ako jasné. Horúcimi kúskami sú kruhové náušnice. Všetkých veľkostí. Primárne v zlatej farbe, ale to už sú detaily, na ktorých až tak nezáleží. Čo je však dôležitejšie, nebojte sa vytiahnuť zo šperkovníc čo najnápaditejšie kúsky a kombinujte ich s inými šperkmi. Na pravidlo – menej je viac- tentokrát úplne zabudnite. Teraz sa riaďte pravým opakom –viac je viac!

Instagram.com/kristinabazan

Boyfriend džínová bunda

Už niekoľko sezón sú v ženskej móde populárne pánske kúsky. Nemusíte však po ne okamžite utekať do obchodov. Stačí otvoriť priateľov šatník a nájsť tam ten správny. Medzi jarné „must-have“ patria i väčšie džínové bundy. Nadčasová klasika, ktorá sa určite nachádza v šatníku takmer každého muža, sa môže túto sezónu stať i vašim obľúbeným kúskom. Ak pôsobia na vás príliš mužne, zjemniť ich môžete minišatami a lodičkami. Nebojte sa kombinovať streetwear so ženskými strihmi a prvkami.

Instagram.com/hoskelsa

Jarné trendy (8 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio