BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mišo začal klamať
zdroj: beauty.sk

Mišo začal klamať

A je to nesmierne vtipné.

Keď sa ho niekto niečo pýta, vždy odpovie blbosť. Keď sa ho babka cez videohovor (áno, sme mešuge a máme s babkou videohovor ráno aj večer, lebo je ďaleko a takto s Mišom aspoň pokecajú) opýta, čo papal na obed, vymyslí si, že papal zmrzlinu.
Začalo ho baviť, že keď sa udrie, tak mu pofúkam. A tak sa pánko hocikedy naschvál udrie, tak fejkovo, aby som mu pofúkala. Toto najčastejšie robí, keď má spať a snaží sa čo najviac zdržovať a odďaľovať spánok.
V postieľke toho na mňa skúša viac. 10x sa chce napiť, dám mu napiť. Potom si zmyslí, že je hladný, hoci pred hodinou večeral. Ale veď nie som krkavčia mať, pýtam sa ho rovno:
"A čo si prosíš papať?"
"Kováč." (rozumej koláč)
"Áno? Donesiem ti koláč?"
"Nie kováč."

A tu debata končí, dieťa padne a spí. Ale môže si povedať, že spravil všetko pre to, aby nemusel spať.

Keď sa hrá s ockom alebo mojou segrou v izbe, nechce, aby som tam bola (asi, aby ich mohol klamať bez očitého svedka), tak vždy mi charakterne povie, aby som šla papať a ťahá ma za tepláky von z izby. Nepovie, "mama, choď preč", povie "mama choď papať" - nesmierne je zlatý a jeho "úprimná" zdvorilosť ma dojíma.
Okrem toho premenoval všetkých chalanských kamarátov na ulici. Dávidko, Danko, Matúško, Šimonko... každého začal volať Jojo. Na Dubovom u babky má kamaráta Joja - asi naňho zapôsobil natoľko, že každý je teraz Jojo.
Jeho fantázia začína pracovať statočne. A to ešte nemá ani dva roky. Teším sa na to, čo na mňa bude skúšať v puberte, lebo našliapnuté má dobre.

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio