Beauty.sk Beauty.sk

Toto znamenie pomotá hlavu každému mužovi
zdroj: Samphoto

Toto znamenie pomotá hlavu každému mužovi

Jedno znamenie zverokruhu má predsa len v niečom výhodu.

Vedia, ako na to

A kto? No predsa Ryby. Nie je to vôbec tým, že by mali sebavedomia na rozdávanie. Ich silnou stránkou je niečo úplne iné. Niečo, z čoho idú do kolien všetci muži. Nie je to vlastne jedna vec, ale zmes viacerých, čo dotvárajú ich osobnosť a vďaka čomu dokážu opantať každého jedného muža. Osobnosť, vkus, štýl, prejav a charizma. To sú najsilnejšie zbrane väčšiny žien narodených v znamení Rýb.

Ich príťažlivosť je prirodzená, nejde o "sexbomby" či "modelkovské" typy na prvý pohľad. Dokážu vyzdvihnúť svoje prednosti veľmi nenápadne a nenútene. A práve ich prirodzenosť im dáva v dnešnej dobe veľkú výhodu oproti ostatným ženám, ktoré sa len ženú za dokonalosťou, ale zabúdaj hlavne na to, že zakaždým treba byť sám sebou. I vtedy, ak chcete zbaliť muža snov. A to sa mužom na ženách v tomto znamení ráta. No nie je to len o vzhľade ako takom. Ryby sú vynikajúcimi partnerkami a priateľkami a ich lojálnosť je závideniahodná. Medzi ich silné stránky tiež patrí vášnivosť, ktorú ocení nejeden chlap. A netreba zabudnúť ani na ich spontánnosť. V momente, ako vojdu do miestnosti sú v centre pozornosti, a to veľakrát i bez toho, že by sa o to snažili.

Takže, ak chcete túžiť po mužskej pozornosti, tak vyhľadajte vo svojom okolí ženu v tomto znamení a niečo sa od nej naučte.

Samphoto

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio