BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najštýlovejšia mamička: Známa modelka je inšpiráciou pre každú ženu
zdroj: Instagram.com/zuzanastraska

Najštýlovejšia mamička: Známa modelka je inšpiráciou pre každú ženu

Sympatická blondína módu miluje a má skutočne nezameniteľný vkus.

Vždy štýlová

Zuzana Stráská patrí k najznámejším modelka agentúry Elite Praha. Roky pôsobila v cudzine, zúčastnila sa prehliadok svetových návrhárov, fotila pre najväčšie magazíny... No dnes je 28-ročná modelka "usadená" v Prahe, kde pred pár mesiacmi porodila svoje prvé dieťa. Vďaka svojej práci je Zuzana neustále v kontakte s aktuálnymi trendmi, čo sa podpísalo i pod jej štýlom. Dlhonohá blondína miluje pohodlnú módu, no žiadne tepláky, ani pri kočíkovaní, by ste na nej nenašli. Za každých okolností vyzerá táto mamička veľmi štýlovo a môže byť vzorom pre nejednu ženu - matku aj nematku.

zdroj: Instagram.com/zuzanastraska

Zuzana rada rozdáva tiež tipy na detskú módu, a tak môžete nájsť na jej instagramovom profile množstvo zaujímavých odporúčaní. Od kočíkov, po oblečenie, módu. Jasné, vďaka veľkému množstvu sledovateľov má na konte rôzne spolupráce, ale ich výber v jej prípade nie jej ovplyvnený peniazmi, ale skôr kvalitou. Svojej dcérke chce dopriať to najlepšie.

Ak chcete nazbierať trochu módnej inšpirácie, či už pre seba alebo pre svoje ratolesti, rozhodne by ste túto stále aktívnu modelku mali sledovať. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ᴹᵞ ᴰᵛᴱ 🖤 #love #lviceema

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Straska (@zuzanastraska),

zdroj: Instagram.com/zuzanastraska

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio