BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zbláznim sa z Miša!
zdroj: beauty.sk

Zbláznim sa z Miša!

Ale od lásky!!! On má teraz také obdobie, že nechcem, aby niekedy skončilo.

Práve som ho položila do postieľky a pri odchode z izby na mňa zakričal: "Papa mama!" - a zaspal.
Toto je splnený sen každej matky, ktorá niekedy bojovala so spánkom svojho dieťaťa.
Chlapec začal rozprávať a teda konečne mi vie povedať (nie len posunkovou rečou - rukami nohami), čo chce a čo cíti! Keď chodíme na prechádzky - teraz sme začali chodiť každý deň na čerstvú žihľavu, tak si krásne idylicky vykračujeme po lúke, držíme sa za ruky a on mi romanticky hovorí: "Nie páči sa mi mucha. Choď preč mucha!"
S Bohuškom sme takto nerandili, lebo sme bývali každý do večera v práci, tak som si spravila dieťa, aby som mohla zase randiť. Rande dnes síce skončilo mojim hysákom, lebo som Mišovi našla na lýtku kliešťa, ale nie všetko musí byť dokonalé.
Naozaj toto píšem plná nadšenia, lebo sa nesmierne teším z neho. Dnes som ho sledovala, ako sa hrá s deťmi na ihrisku. Ma prekotilo, keď som si všimla, že aj pri hre s deťmi použil slová "prosím" a "nech sa páči", "ďakujem" ešte nevie povedať, namiesto toho používa nejakú skomoleninu. A vie aj ďalšie krásne slová, napr. "ho*no". Raz som sa preriekla a toto slovo som povedala, keď strašne naložil do plienky. A tým že všetko opakuje, vždy príde za mnou a povie, že má v plienke "ho*no". Moja chyba, musím teraz dávať veľký pozor na všetko, čo poviem, lebo opakuje každé jedno slovo.
Mamy, povedzte mi, koľko bude trvať toto prekrásne obdobie, kedy je moje dieťa slušné, milé, chápavé, pomáha mi so všetkým, objíma ma, ľúbi ma a ja som z neho v siedmom nebi? Zo 10 rokov by ešte v tomto móde nepotiahol? Zase zo mňa hovorí premotivovaná naivita, že?

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio