BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Známe krásky na dovolenkách: Kde ukazujú svoje dokonalé postavičky?
zdroj: Instagram.com/iversanns, michaelakocianova

Známe krásky na dovolenkách: Kde ukazujú svoje dokonalé postavičky?

Známe Slovenky a Češky sa vybrali na letné dovolenky. A fanúšikom okrem krásnych pláži ukazujú i svoje dokonalé figúry.

Ivana Surovcová

Známa tanečnica má vďaka rokom prísnych tréningov skutočne závideniahodnú postavu. Najnovšie sa pochválila svojim fanúšikom fotkou v plavkách z letnej dovolenky v Chorvátsku. K "slovenskému moru" sa vybrala spolu s manželom, známym hokejistom Mariánom Gáborikom. Zamilovaná dvojica si romantické chvíle užívala na jachte. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Crystal clear water in #croatia 💙

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

zdroj: Instagram.com/iversanns

Soňa Skoncová

Dlhonohá bruneta presne vie, čo na jej fanúšikov platí najviac. A preto na jej instagramovom profile nájdete množstvo provokatívnych fotografií, ktoré sú jasným dôkazom toho, že Soňa Skoncová má jednu z najsexi postáv nášho šoubiznisu. Pri pohľade na ňu sa zatočí hlava nejednému chlapovi, preto si ju musí snúbenec Robo na spoločnej dovolenke na Ibize poriadne strážiť...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Just chillin..

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Mária Zelinová

Na Ibizu sa vybrala aj ďalšia známa modelka a moderátorka Mária Zelinová. A taktiež so svojim dlhoročným priateľom.  I keď sa krásna blondína posťažovala na zlé počasie, jej profil je i tak plný fotiek v bikinách. A aj ona sa má čím pochváliť. Túto figúru jej môže nejedna žena závidieť. 

Michaela Kocianová

Michaela Kocianová je jednou z najznámejších modeliek agentúry Elite Bratislava. Vďaka svojej práci je neustále na cestách, v poslednej dobe väčšinou pri mori, takže jej fanúšikovia sa môžu tiež kochať pohľadom na jej dokonalú figúru. A ženy len tíško závidieť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

◻️♦️◾️ @calarena_official

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

zdroj: Instagram.com/michaelakocianova

Nikol Švantnerová

Bývalá česká kráľovná krásy nijako nezaostáva za slovenskými kolegyňami. Aj Nikol, teda vlastne jej postava, si zaslúži označenie "sexi". Nie je to však len genetická výbava. Bruneta je známa tým, že na figúre denno-denne pracuje. A výsledok si mohli pozrieť turisti na Kréte, kde pred pár dňami dovolenkovala. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio