BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Šťastný bod na našom tele? Každý ho má! Viete kde?
zdroj: Samphoto

Šťastný bod na našom tele? Každý ho má! Viete kde?

Ak ho chcete aktivovať, robte tieto veci.

Šťastný bod

V podstate ide o žľazu - týmus, ktorá sa nachádza na tele každého človeka. Rodíme sa už s touto žľazou, dokonca u malých detí je dobre vyvinutá, no čím starneme, tým viac sa začne obaľovať tukom. Neznamená to však, že nemôže byť tento bod "aktívny". Treba len vedieť, ako ho naštartovať.

Týmus sa nachádza nad hrudníkom. Nahmatajte si prstom začiatok hrudného koša, ak ucítite drobnú jamku, tak ste na správnom mieste. Toto je ten bod, ktorý i samotní odborníci označujú za dôležitý, ktorý dokonca vplýva na imunitu človeka.
Vedecky je i dokázané, že vplýva na odstránenie negatívnej energie. Je považovaný ako "energetický most" medzi telom a mozgom. A ako ho aktivovať? Najúčinnejším spôsobom je masáž, poklepkávanie prstami po tomto mieste, či hľadenie miesta krúživými pohybmi. Alebo si počas sprchovania na pár minút priložte sprchu s tečúcou teplou vodou na tento bod. Venujte sa týmto činnostiam každý deň dvadsať minút a uvidíte, čo sa bude diať. Ak začnete pociťovať mravčenie,či drobné vibrácie, tak ste bod správne aktivovali. Malo by sa vám uľaviť, dokonca by ste sa mali cítiť naozaj šťastnejší.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio