BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pre tieto veci si ženy častejšie vyberajú starších partnerov. Čo im imponuje najviac?
zdroj: Samphoto

Pre tieto veci si ženy častejšie vyberajú starších partnerov. Čo im imponuje najviac?

Láska si občas nevyberá. I keď väčšinou prevláda presvedčenie, že starších partnerov si mladé ženy volia hlavne kvôli peniazom, nemusí to tak byť vždy.

Čo "vidia" ženy na zrelších mužoch? Peniaze? Zabezpečenie? Možno aj to. Ale jedným z najčastejších dôvod, prečo ženy uprednostnia oveľa starších mužov, je mentálna vyspelosť. Veď predsa sme neraz čítali, že ženy dospievajú rýchlejši. A preto si mnohé nedokážu predstaviť vzťah s rovesníkmi. Predsa len starší muži majú navrch. Majú to väčšinou v hlave "upratané", vedia, čo od života chcú, sú vyrovnaní, majú veľa odskúšaného a v podstate sa nemusia neustále naháňať za každou sukňou.

Ďalším častým dôvodov je i to, že sú praktickí a nie sú to takpovediac mamánkovia. Neutekajú s každým problémom za mamičkou. Nenechajú sa len tak vyviesť z mieri a teda neprenášajú svoje starosti na ostatných.

Ambície. Tie ženám veľmi imponujú. Zrelí muži vedia presne, čo chcú dosiahnuť, alebo to už dosiahli. A áno, nebudeme si nič nahovárať, s tým ide ruka v ruke aj istota zabezpečenia. Ktorá síce pri zoznamovaní sa nemusí zohrávať kľúčovú úlohu, ale môže mať váhu.

Netreba zabúdať ani na "starú-dobrú" charizmu. Tá sa im nedá uprieť. Mnohí zrejú ako víno a s pribúdajúcim vekom, i šedinami niektorým mužom pribúda i charizma.

A čo sex? No ten môže byť najlepší. I keď sa niekto môže domnievať, že predsa mladí majú väčšiu výdrž, ženy presne vedia, že záleží i na niečom inom. Technika. Tá je tiež plusovým bodom. Takíto muži majú techniku, ktorú ani o polovicu mladší nemusia poznať, ovládať. Presne vedia, čo ženy chcú, čo sa im páči. A ktorá by také niečo nechcela...?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio