BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Slovenské tváre aj svetová topmodelka: Tieto známe krásky radikálne zmenili imidž
zdroj: Instagram,com/tatianagbrzobohata

Slovenské tváre aj svetová topmodelka: Tieto známe krásky radikálne zmenili imidž

Každá žena si občas zmyslí, že nadišiel čas na radikálnejšiu zmenu. A za posledné týždne si takouto zmenou prešlo niekoľko známych Sloveniek.

Ivana Gáborik

Známa tanečnica si dlhé roky pestovala závideniahodnú hrivu. Ale tá je v prípade krásnej Ivany už niekoľko týždňov preč. Takáto výrazná premena však manželke hokejistu Mariána Gáboríka veľmi prospela. Ivana pôsobí s novým imidžom veľmi štýlovo. 

zdroj: Instagramcom/iversanns

Diana Hágerová

I známa moderátorka a mamička sa rozhodla pre rovnakú zmenu. Dlhé vlasy si jednoducho nechala ostrihať. Touto premenou si však vyslúžila pochvalné komentáre. Štýlový bob účes je veľkým hitom už niekoľko sezón a táto nebude výnimkou. 

Tatiana Brzobohatá

Bývalá Miss World za slovenskými hviezdami nijako nezaostáva. Taktiež sa je dlhé vlasy zunovali a na leto sa ich rozhodla skrátiť. Aj ona je dôkazom toho, ako takáto zmena dokáže urobiť z niekoho "nového človeka". Tatiane tento štýl naozaj svedčí. 

zdroj: Instagram, com/tatianagbrzobohata

Dominika Cibulková

Jedna z našich najznámejších športovkýň miluje módu, trendy a tiež rada púta pozornosť. Tá sa jej ušla pred pár dňami aj vďaka premene, ktorou sa okamžite pochválila na sociálnych sieťach. Dlhé blond vlasy sú minulosťou. Narozdiel od predchádzajúcich hviezd sa však rozhodla pre tzv. "lob" dĺžku - teda dlhší bob účes. 

Kaia Gerber

Krásna modelka, dcéra Cindy Crawford, je momentálne jednou z najžiadanejších v brandži. A preto si môže dovoliť zmeny bez toho, aby sa bála akejkoľvek reakcie. I keď s tváričkou, akú má ona, je takmer nemožné vyzerať v niečom neatraktvíne. Aj Kaia sa už niekoľko dní môže pýšiť novým bob účesom, ktorým bol dobrou voľbou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

the drama cut by @guidopalau @sandyhullett

Príspevok, ktorý zdieľa Kaia (@kaiagerber),

zdroj: Instagram.com/kaiagerber

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio