BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Štíhlejšia vďaka trom obľúbeným nápojom: Oblasť brucha zmenšíte i týmto
zdroj: Samphoto

Štíhlejšia vďaka trom obľúbeným nápojom: Oblasť brucha zmenšíte i týmto

Najproblematickejšia ženská partia, ktorá dá každej zabrať. No vďaka tomuto môže byť aj vaše bruško štíhlejšie.

Citrónová voda

Populárny "ranný" nápoj, ktorý je roky odborníkmi ospevovaný pre svoje účinky. Okrem toho, že detoxikuje, pomáha tiež spaľovať a zbavovať sa nadbytočných tukových zásob. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C pôsobí tiež energeticky a čo poteší mnohé ženy, je tento nápoj skutočne nízkokalorický. Takže ako stvorený na osvieženie počas horúcich letných dní. Nemusíte ho piť len ráno. Pohár s čerstvo vyšťaveným citrónom môžete mať po ruke neustále. Očistite svoj organizmus a zhodíte nejaké to kilečko navyše. 

Káva

Kto by nemiloval kávu? Tento nápoj je číslo jeden v popularite na celom svete. A oprávnene. Nie len lahodná chuť je dôvodom, prečo ľudia a hlavne ženy kávu milujú. I ona má zopár benefitov, ktoré jej pridávajú na obľúbenosti. Káva zrýchľuje metabolizmus a podporuje spaľovanie kalórií. Ale to len v tom prípade, ak pijete kvalitnú kávu, bez sladidiel a mlieka. 

Jablčný ocot

Počuli ste už o tomto elixíre mladosti a štíhlosti? Ak nie, rozhodne by ste mali! Jablčný ocot je vhodným doplnkom stravy, ak sa chcete zbaviť zopár kíl navyše. Hlavnou zložkou je kyselina octová, ktorá znižuje chuť do jedla, zároveň zabraňuje prejedaniu sa. Vďaka pravidelnému pitiu sa môže veľmi rýchlo upraviť vaša hmotnosť. Najideálnejšie je dopriať si pohár jablčného octu každé ráno pred raňajkami, teda nalačno. 

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio