BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Táto trojica znamení je predurčená na úspešný život. Je medzi nimi i to vaše?
zdroj: Samphoto

Táto trojica znamení je predurčená na úspešný život. Je medzi nimi i to vaše?

Dá sa povedať, že tieto znamenia sa narodili pod "šťastnou hviezdou".

Vodnár

Sú síce hrdí a vždy povedia všetko priamo, ale vo výsledku sú to tiež vlastnosti, ktoré sú skôr na úžitok ako na škodu. Nikdy nesúdia ľudí a veria na druhé, i tretie šance. V každom sa snažia vidieť len to najlepšie a ak máte v kruhy blízkych priateľov práve Vodnárov, môžete si byť istí, že vás nikdy nenechajú v štichu. Ich veľkorysosť je naozaj bezhraničná, preto ich ľudia milujú. A v živote sa majú lepšie, ako iní. Skúste byť teda trochu ako oni.

Baran

Tvrdohlavosť a ráznosť u Baranov je ich najsilnejšou stránkou. A vďaka nej nikdy nepoľavujú, čo ich nakoniec privedie do vytúženého cieľa. Nie ako odpoveď nikdy neakceptujú a vždy sa snažia urobiť prvé aj posledné len preto, aby si mohli povedať "dokázal som to"! Túto ambicióznosť by mal od Baranov odkukať každý. Pretože hlavne kvôli nej sa majú ľudia nerodení v tomto znamení v živote veľmi dobre.

Lev

Pozitívne mysliaci Levi priťahujú rovnakých ľudí. A s toľkou dávkou pozitivizmu sa predsa v živote nemôžete mať zle, nie? Okrem toho patrí medzi ich prednosti vtip aj veľkorysosť. I tie najvyhrotenejšie situácie vedia zvládať s prehľadom a nikdy sa nevzdávajú. Aj keď narazia v živote na prekážky, vedia ich zvládať s úsmevom na tvári. A to je naozaj obdivuhodné.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio