BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Festivalová sezóna štartuje už o pár dní! Čo by ste si mali vziať so sebou?
zdroj: instagram.com/tezenisofficial

Festivalová sezóna štartuje už o pár dní! Čo by ste si mali vziať so sebou?

Nalaďte sa s nami na hudobné festivaly. Inšpirujte sa stylingom svetových modeliek a blogeriek.

Hudba, móda, jedlo, zábava, a to všetko na jednom mieste. Sezóna letných hudobných festivalov je tu a my vám poradíme, čo by ste si doma rozhodne nemali zabudnúť, ak sa rozhodnete, že niektorý z nich navštívite. 

Bez čoho sa nezaobídete ani tento rok

Ak plánujete navštíviť hudobný festival aj tento rok, prípadne ste festivalový začiatočník, určite nezabudnite okrem vstupenky aj na ochranu pred slnkom. Pred spálením pokožky vás ochráni kvalitný opaľovací krém, ale aj pokrývka hlavy a slnečné okuliare. Jedna z najdôležitejších zásad na festivale je dodržiavať pitný režim. Zabezpečte si dostatok pitnej vody a zoberte si so sebou aj fľašu, ktorá je určená na opätovné naplnenie. Okrem toho, že dbáte na udržateľnosť, môžte ju nosiť neustále pri sebe a zabezpečiť si tak pitný režim počas celého dňa. Dostatok vody v tele sa odzrkadlí aj na vašej žiarivej a pružnej pleti.

Naplánujte si, čo si zoberiete na seba

Pred tým, ako začnete rozmýšľať, čo si vezmete so sebou na oblečenie, pozrite si aké bude počasie a podľa toho plánujte aj svoj outfit. Festivaly sú skvelou príležitosťou obliecť si odvážnejšie kúsky ako obyčajne. Využite to!

Neon fashion alebo Coachella

Tento rok sú vo festivalovej móde populárne neónové farby. Čo by ste povedali na limetkovo-zelené či neónovo-žlté “biker shorts”? Dajú sa pokojne kombinovať aj s neutrálnymi tónmi, čím sa príjemne zjemní ich výrazná farba. Vyniknú na krémovej, ale i hnedej farbe. Prípadne zvoľte flitre, glitre, pretože všetko je povolené.

Veľmi populárny a obľúbený štýl, ktorý sa hodí na každý festival je Coachella. Cíťte sa príjemne a užívajte si pestrosť programu v etno oblečení s kopou šperkov, háčkovaných doplnkov a dlhých sukní. Doplňte svoj outfit denimovými šortkami a batikovanými kúskami, ak chcete vyniknúť tým, čo sa túto sezónu nosí. Nechajte sa inšpirovať a nalaďte sa s nami na festivalové dobrodružstvo, ktoré vás čaká.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Squad goals #bershkastyle

Príspevok, ktorý zdieľa Bershka (@bershkacollection),

zdroj: instagram.com/bershkacollection
zdroj: instagram.com/tezenisofficial
zdroj: instagram.com/lackofcoloraus

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio