BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tipy na letný make-up, ktoré musíte toto leto vyskúšať aj vy
zdroj: SAMphoto.cz

Tipy na letný make-up, ktoré musíte toto leto vyskúšať aj vy

Leto je tu, tak mu prispôsobte aj vaše líčenie. Postačí vám pár minút

Inšpirujte sa s nami a vyskúšajte novinky v líčení, ktoré nám priniesla letná sezóna. Horúce počasie ponúka možnosť a aj viac odvahy experimentovať. A aké sú aktuálne hity, ktoré sa oplatí vyskúšať? Svetoví make-up artisti odporúčajú zaradiť do letného líčenia tieto trendy. 

1. Farebné očné linky

Aktuálne trendy hlásia veľký návrat farebných očných liniek, ktoré nahradili tradičné čierne, prípadne hnedé farby. Ak chcete zvýrazniť svoje oči, nebojte sa vyskúšať napríklad ružové očné linky. Dodajú vášmu líčeniu letný nádych a mladistvý vzhľad. 

2. Odvážne pery

Výrazné pery, to nie sú len červené, ale aj fialovo-čučoriedkové, pomarančovo-oranžové. Zvyšok make-upu zvoľte jemnejší, tak, aby pery zostali dominantné. Čo myslíte?

3. Obočie

Časy, kedy sa nosilo ohraničené z hornej a dolnej strany sú preč. Platí pravidlo, čím prirodzenejšie obočie máte, tým lepšie. Vyčešte ho pekne do hora, postačí vám vaša stará zubná kefka a následne zafixujte. Tip: Ak vám chýbajú chĺpky, dokreslite si ich hnedou ceruzkou na obočie. 

zdroj: instagram.com/inbeautmag

4. Podkladová báza

Ak ste fanúšikom lesklých podkladových báz, nemusia vyzerať dobre, ak ich použijete na celú tvár. Ak máte mastnejšiu "t-zónu", zmatnite ju a na zvyšok tváre použite make-up, ktorý vám dodá žiadaný lesk. Na záver sa uistite, že ste všetko spolu dobre rozotreli. 

5. Jednofarebný make-up

Na záver vám prinášame jeden z najväčších trendov pre rok 2019. Je zároveň najjednoduchší, pretože vám postačí jeden produkt na všetko. Čo znamená, že ak si zvolíte jeden tón farby, môžte ho použiť na pery, na líčka a aj ako očné tiene. Akú farbu si zvolíte, je na vás.

Tip: Použite váš obľúbený tekutý rúž na pery a natrite si ho na vrchnú časť svojej ruky, rozotrite, zoberte veľký štetec a aplikujte na svoje líčka. 

zdroj: instagram.com/inbeautmag
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Make up on fleek By @ortalelimeleh1

Príspevok, ktorý zdieľa DOSES OF STYLE (@doses_of_style),

zdroj: instagram.com/doses_of_style

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio