BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prázdniny pokračujú
zdroj: beauty.sk

Prázdniny pokračujú

Zmena vzduchu a prostredia Mišovi zjavne veľmi prospieva, lebo bľaboce od rána do večera a zopakuje všetko, čo mu kto povie.

A prestal sa báť ľudí! Doteraz sa ho nikto cudzí nemohol ani dotknúť, hneď bol krik a plač. A teraz, okrem toho, že vysedáva na kolienkach mojim kamarátom, podáva ruky aj cudzím ľuďom v parku. To už som ale naozaj odpadla od údivu.
A že tu presedlal z bagrov a traktorov na menšie stroje, z toho som tiež v šoku, lebo podľa mňa sa on k bagrom aj modlieval. Aj do postieľky vždy šiel iba s bagrom (a keď zaspal, vždy si oňho dobre otrieskal hlavu).
Náš ujo má motorku, takže keď sme na návšteve, je v tranze z motorky. Včera zase kamarát dobehol na štvorkolke a povozil Miša. To už ale chlapec nedýchal vôbec a moje video na mobile z ich jazdy si pozerá asi každé 3 minúty. Sám pochopil cikanie a vždy uteká na trávu a ciká tam. Dokonca aj keď sa kúpeme v bazéne stihne vybehnúť a vyciká sa do trávy. Akurát včera nestihol a ocikal jeho kamošovi v bazéne ruku. Kamoš si to, chvalabohu, nevšimol, takže kamarátstvo zjavne pretrvá.

Buba

Ale je naozaj krásne, že aj keď som sa z našej dediny odsťahovala asi pred trinástimi rokmi, stále tu mám kamarátov, s ktorými tu trávime každý deň - aj s ich deťmi, samozrejme. A robia nám tu úžasný program a je mi s nimi dobre, aj keď napríklad iba sedíme na tráve a každý si číha na svoje deti. Ale toto asi každý rodič pozná, že niekedy sa nestihne s tým druhým rodičom ani porozprávať, každý naháňa svoje dieťa a stretko môže byť aj úplne bez debaty a ani jednej strane to nevadí.
Veď keď nám večer deti zaspia, sadneme ku mobilu a napíšeme si všetko, čo sme pri deťoch nestihli...

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio