BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Jednodielne plavky sú TOP trendom: Hodia sa aj na vašu postavu?
zdroj: SAMphoto.cz

Jednodielne plavky sú TOP trendom: Hodia sa aj na vašu postavu?

Plavky v celku už niekoľko rokov bodujú na módnej scéne a sú čoraz populárnejšie. No aké typy a strihy sa hodia práve na vašu postavu?

Ak uvažujete nad kúpou jednodielnych plaviek, ale ešte stále váhate, alebo si neviete vybrať, poradíme vám, na čo sa zamerať pri výbere vhodných plaviek pre vašu postavu. Cíťte sa sebavedomo a sexi. Jednodielne plavky sú skvelou voľbou takmer pre všetky typy postáv a najlepšie v nich vyniknú tie, ktoré potrebujú zakryť nedostatky a ukázať vaše prednosti.

Typ postavy - jablko

Ak ste majiteľkou tohto typu postavy, pre ktorú sú typické väčšie bruško, plnšie prsia a štíhle nohy, ako má napríklad speváčka Adele, jednodielne plavky sú pre vás skvelou voľbou. Okrem toho, že vám zakryjú čo treba, postava bude pôsobiť štíhlejšie. Je na vás, či si zvolíte jednofarebné alebo vzorované plavky.

Typ postavy - hruška

Pri tomto type postavy, ako má napríklad Beyoncé alebo slávna Jennifer Lopez,  by ste mali pozornosť presmerovať na dekolt tak, aby ste odpútali pohľad z väčších bokov a zadku. Ak potrebujete skryť troška väčšie bruško, sú pre vás jednodielne plavky tiež vhodnou voľbou. Zvoľte plavky so zaujímavou vrchnou časťou, môžu to byť rôzne vzory, farby, strih alebo viazanie, podľa toho, čo sa vám najviac páči.

Typ postavy - presýpacie hodiny 

Tomuto typu postavy pristane takmer všetko. Ramená a boky sú rovnako široké a pás je tvarovaný tak, ako má aj Kim Kardashian. Dámy s týmto typom si môžu dovoliť rôzne farby i strihy a s kľudným svedomím môžu siahnuť aj po plavkách z jedného kusu látky, ktoré zvýraznia pás a tvarovanie postavy.

Typ postavy - obrátený trojuholník/chlapčenská

Pre dámy s chlapčenskou postavou, ako má herečka Cameron Diaz, ktorá má menej výrazné krivky, prsia a zadok, sú ideálnou voľbou prestrihané plavky. Vyniknú na nej i extravagantnejšie strihy, pestrofarebné žiarivé látky, tak, aby podporili ženskosť postavy. 
Pri postave obrátený trojuholník zvoľte dominantný spodný diel, aby ste opticky rozšírili boky a postava vyzerala súmernejšie. Vrchný diel plaviek zvoľte ideálne bez ramienok, tak, aby sa zmenšili ramená, ktoré sú pri tomto type postavy dominantné.

zdroj: instagram.com/_____ok.soon

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio