BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kráľovská rodina na nohách: Meghan a Harry krstili syna, túto tradíciu však porušili
zdroj: TASR

Kráľovská rodina na nohách: Meghan a Harry krstili syna, túto tradíciu však porušili

Obľúbený kráľovský pár je známy tým, že nie všetky rodinné tradície dodržiavajú. Niektoré jednoducho ignorujú.

V sobotu sa konal krst najnovšieho prírastku kráľovskej rodiny, syna Meghan a princa Harryho. Všetko prebehlo tak, ako má pár najradšej- v maximálnom súkromí. A bez kráľovnej. Netreba však za tým hľadať nejaký hlbší význam, kráľovná Alžbeta II. mala len povinnosti, ktoré jednoducho zrušiť či odložiť nemohla.

V kaplnke na hrade Windsor sa zišli teda len pyšní rodičia, princ William s manželkou Kate, otec Harryho Charles s manželkom Camillou, mama Meghan Doria Raglandova, Lady Jane Fellowesová a Lady Sarah McCorquodaleová.

TASR

Princa Archieho porkstili v tradičnom bielom rúchu, ktoré mali na sebe i jeho bratranci a sesternica. Ide o repliku historického rúcha, ktorú zhotovila Angela Kellyová, dvorná návrhárka kráľovnej Alžbety II. Kto sa však stal krstnými rodičmi princa nikto nevie. Manželia si to rozhodli nechať pre seba. Rovnako tak neukázali Archieho verejnosti, ako býva zvykom pri takýchto príležitostiach. Keďže obaja si zakladajú na súkromí, túto tradíciu odignorovali. Namiesto toho však zverejnili oficiálnu fotografiu z krstín.

TASR

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio