BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Koľkokrát do týždňa si užívajú sex 20, 30, 40 a 50 ročné ženy?
zdroj: SAMphoto.cz

Koľkokrát do týždňa si užívajú sex 20, 30, 40 a 50 ročné ženy?

Istá štúdia si posvietila na sexuálny život žien. Výsledky sú prekvapivé.

20ročné

Obdobie, kedy si žena začína budovať svoj sexuálny život, zisťuje, čo má rada, čo sa je páči, nebráni sa experimentom, veľmi často zvykne striedať partnerov... Jednoducho obdobie, kedy je žena plná hormónov, ktoré ňou lomcujú, a niektoré to neodkážu ustáť. No podľa štúdie nie sú v tomto veku ženy až tak sexuálne aktívne, ako by sa mohlo javiť. Celkovo vyšlo, že v priemere si ženy užívajú sex len 2-krát do týždňa. Celkom málo, čo poviete? 

30ročné

V tomto veku zažíva každá žena svoj sexuálny vrchol. Už presne vie, čo a ako chce, rozpačitosť v posteli vystriedalo sebavedomie. No v tomto veku prichádza na rad i rodenie deti, s tým spojené rodičovstvo, kedy si ženy (ale i muži) nevedia popri  povinnostiam nájsť čas na partnera. Len 1, 6krát do týždňa. Vraj len toľko si tridsiatničky dokážu užiť sex. 

40ročné

V tomto veku ženy zažívajú prvé komplikácie prichádzajúce s rastúcim vekom. No ani to by ich nemalo odradiť od sexu ako takého. Predsa len má množstvo priaznivých vplyvov na psychický i fyzický stav človeka. Takže brániť by ste sa mu nemali ani v tomto veku. Lenže mnohé ženy sa bránia. Zo štúdie vychádza, že štyridsiatničky si dokážu sex užiť maximálne raz týždenne. 

50ročné

No a čo po 50tke? Dokážu ženy v tomto veku viesť sexuálny život? Rozhodne by mali. Veď i tu platí, že vek je len číslo. Lenže v tomto veku si mnohé dobrovoľne odopierajú sexuálne radovánky, čo je škoda, nemyslíte? Niektoré si sex doprajú len raz mesačne. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio