BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Žiadna ďaleká exotika: Cibulková i Skoncová sa na letnú dovolenku vybrali na obľúbené miesto
zdroj: Instagram.com/domicibulkova

Žiadna ďaleká exotika: Cibulková i Skoncová sa na letnú dovolenku vybrali na obľúbené miesto

Ak by ste čakali, že tieto krásne Slovenky budú dovolenkovať len v luxusných exotických rezortoch, tak by ste sa prerátali. Aj im "stačia" obľúbené grécke ostrovy.

Dominika Cibulková, Barbora Franeková, Andrea Verešová, Soňa Skoncová aj Karolína Chomisteková. Čo spája tieto krásne Slovenky? Dovolenka. Síce nie spoločná, ale veľmi podobná. Všetky si tento rok za svoje dovolenkové miesto zvolili grécke ostrovy, ktoré obľubuje nejeden Slovák.

Soňa Skoncová sa dokonca vybrala do Grécka vôbec po prvýkrát v živote a kto ju sleduje na sociálnych sieťach určite postrehol, že svoju dovolenku zhodnotila na výbornú. S kamarátkou sa vybrali do luxusného rezortu na Kréte. Výhľad na more, teplo a sladké nič nerobenie. To si sympatická bruneta užívala posledné dni. A návštevníci hotela si mohli zase užiť krivky známej Slovenky. A aj jej fanúšikovia na Instagrame. Soňa má rozhodne čo ukazovať. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🧜🏼‍♀️💦

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Odvážnymi fotografiami provokovala i riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková. I ona si pár dní užívala slnečné Grécko spolu s kamarátkou. Pre ňu to však nebola prvá návšteva tejto krajiny. Karolína už niekoľkokrát zavítala i na tieto Slovákmi obľúbené ostrovy. 

zdroj: Instagram.com/karolinachomistek

Grécke Santorini si za cieľovú destináciu vybrala Dominika Cibulková so svojim manželom. Spoločnosť na cestách im robí i dobrá kamarátka Barbora Franeková. A všetci samozrejme nezabúdajú informovať fanúšikov o tom, ako dobre sa majú...

Veľmi populárnym ostrovom je Mykonos, ktorý si za posledné obdobie obľúbili aj svetové topmodelka a blogerky. A zavítala sem i známa misska Andrea Verešová, ktorá si pred pár dňami mohla vychutnať luxus, ktorý ostrov turistom ponúka. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio