BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prvýkrát bez Miša
zdroj: beauty.sk

Prvýkrát bez Miša

Dvojtýždňové prázdniny na Dubovom nám skončili, posledný deň sme si ešte s Mišom odbehli do Levoče - pozrieť jeho starkú, a na druhý deň pekne krásne už domov.

Hneď po príchode od radosti skoro zaškrtil nášho kocúra Kamila a pred spaním skoro hodinu opakoval mená všetkých našich kamarátov z Dubového. Skontrolovali sme kamarátov na ulici, všetky bagre, čo tu máme okolo domov, hojdačku, šmýkačku, trampolínu - všetko je naporiadku a tak sa Mišo - od samej radosti a asi zmeny prostredia - rozhodol zahorúčkovať. Lahodných 39 stupňov si dal, ktoré sme mu celú noc nevedeli zraziť, tak sme šli k našej doktorke, ktorá má ale dovolenku a to sme zistili až vďaka jej oznamu na dverách... Veď načo je v dnešnej dobe internet. Tak sme sa pekne krásne vrátili domov, v lekárni nám poradili prestriedať sirupy na horúčku, čo, chvalabohu, zabralo, tak vyzerá, že sme späť v hre.
Ale teda, udržať dvojročné dieťa v posteli a s kľudovým režimom je jedna z najťažších vecí na svete - ešte k tomu, keď máte syna s vrtuľou v zadku.
Ja som bola spotená viac, ako keď spolu lietame na ulici. Vymýšľať každých 10 minút novú činnosť, pri ktorej by som ho v tej posteli udržala, bol dobrý záhul aj na mňa.

A ľudkovia, ak teda bude Mišo na 100 % ok, čo vyzerá, že už teraz je, idem zajtra na pohodu. Dostala som minulý rok na narodky lístok, tak sa ideme s kamarátmi po pár rokoch opäť trošku utrhnúť z reťaze a z materskej. Mišo bude 2 dni s babkou zas na Dubovom, takže on bude najšťastnejší na svete tam a ja pôjdem het na Pohodu.
To bude 1x, čo budem bez neho - nikdy som bez neho nebola ani jeden deň, nieto ešte dve noci, takže sa jemne obávam, že ešte bude veľký plač a panika.

Ale u mňa, nie u Miša, lebo on, keď je s babkou, nikdy si ani len nevšimne, že pri ňom nie som. Ja sa nebojím vôbec o neho, ale o seba, že preplačem polku festivalu a nonstop budem kontrolovať telefón. A to budem - už mám pripravené dve silné externé nabíjačky!
Psycho prepatá mama silno emočne naviazaná na svoje dieťa ho ide 1x na chvíľku opustiť.
Potom vám podám hlásenie, či som to prežila.

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio