BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Používate správnu špirálu? Tento návod vám prezradí, ako si ju vybrať
zdroj: SAMphoto.cz

Používate správnu špirálu? Tento návod vám prezradí, ako si ju vybrať

Nie všetky riasy sú rovnaké. Súčasný trh ponúka veľké množstvo dostupných typov špirál, ktoré sľubujú dlhšie, vytočené alebo riasy s väčším objemom.

Ak neviete, ktorá je ideálnym riešením pre vaše oči a túžite po zvodnom pohľade a krásnych riasach, vyberte si ju na základe jednotlivých kategórii. Tip: Nezabudnite na správny pohyb pri nanášaní. Špirálu aplikujte jemnými ťahmi od korienkov až ku koncom, tak, aby riasy zostali oddelené a zafarbené. Pre väčšie zvýraznenie vašich očí, aplikujte pokojne i viac vrstiev. 

Objemové (Volume)

V prípade, že máte riedke alebo tenké riasy, zvoľte objemovú variantu. Vďaka svojmu zloženiu (prírodný vosk, keratín) pridá krásny objem jednotlivým riasam tým, že ich obalí do farby. Výsledkom sú riasy, ktoré pôsobia na prvý pohľad hustejšie.

Predlžujúce (Long Lash) 

Ak sú vaše riasy krátke a nevýrazné, predĺžte si ich vhodnou špirálou s obsahom polymérov z hodvábu alebo nylónu, ktoré vám vytvoria už po pár ťahoch viditeľne dlhšie a plnšie riasy. Vďaka vláknam, ktoré obsahujú sa riasy predĺžia a zachovajú jemnú a hladkú textúru. Vaše oči budú vyzerať otvorenejšie.

Tvarujúca


Tento typ riasenky vám dodá všetko, po čom túžite. Pre riasy rovné, ktoré potrebujú zvýrazniť a získať aj objem. Výrazne ich zahustí, úžasne natočí a zvýrazní tvar očí. 

Vodeodolné (Waterproof)


Ak sa chystáte na dovolenku k moru, určite si nezabudnite pribaliť aj tento typ. Vďaka voskovému oleju je odolná voči vode a vlhkosti, nerozmazáva sa a vydrží až 24 hodín.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio