BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Móda z hudobného festivalu Pohoda: Tieto ženy opäť potvrdili, že Slovenky majú výborný vkus
zdroj: Instagram.com

Móda z hudobného festivalu Pohoda: Tieto ženy opäť potvrdili, že Slovenky majú výborný vkus

Počas víkendu prebehol najväčší hudobný festival v našej krajine, ktorý si nenechali ujsť aj známe tváre. A niektoré z nich predviedli naozaj vycibrený vkus.

Soňa Skoncová

Soňa je veľkou milovníčkou módy a výstrednosti a tento svoj status potvrdila opäť na známom festivale. Na Pohodu zavítala rovno z dovolenky a pripravila sa na ňu opäť do posledného detailu. Kombinovanie vzorov a materiálov zvláda známa moderátorka na jednotku. 

zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Barbora Franeková

Ďalšia známa Slovenka, ktorá okrem prirodzenej krásy zaujme i vkusom. Barbora Franeková sa na festival vybrala v spoločnosti viacerých priateľov, spolu s ktorými taktiež predviedli zaujímavé looky. Bývalá kráľovná krásy výborne skombinovala horúci trend - čelenku vo vlasoch s luxusnou kabelkou a strapcovou košeľou. 

zdroj: Instagram.com/barborafranekova
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Day 2

Príspevok, ktorý zdieľa DODA (@svetikova),

zdroj: Instagram.com/svetik

Ivana Gáborík

Ivana Gáborík nechýba na žiadnej väčšej či menšej spoločenskej akcii. Pohoda je už akousi stálicou v diári tejto tanečnice. Okrem toho, že i ona potvrdila počas posledných dní status štýlovej ženy, na Pohodu zavítala i pracovne. Pre návštevníkov pripravila stan plný kúskov z e-shopu, ktorý vedie spolu s kolegyňou Katkou Štumpfovou. 

zdroj: Instagram.com/iversanns

Eliška Chomistek

Sestra Karolíny Chomistekovej sa nenechala odradiť nepriaznivým počasím a vynašla sa naozaj veľmi vkusne. Jednoduchý look zložený z džínsov a sivej mikiny skombinovala s trendy pršiplášťom, vďaka čomu si zaslúži miesto medzi najštýlovejšími Slovenkami. Veľmi jednoduché, ale efektívne. 

Barbora Brušková

Modelka agentúry Elite Bratislava taktiež preferuje jednoduchosť. Look, ktorý zvolila na festival, je v skutku veľmi basic, ale štýlova ľadvinka a farebné okuliare mu dodali iskru a vďaka tomu bola i ona neprehliadnuteľný

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#pohoda2019 #pohodafestival 🌈🌈🌈

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bruskova (@barborabruskova),

zdroj: Instagram.com/barborabruskova

Lucia Sládečková

Známa make-up artistka zobrala na festival i svoju dcérku. Lucia, narozdiel od iných Sloveniek, miluje extravaganciu a práve na takomto festivale vyniknú presne tieto looky. Lucia sa viditeľne nebojí experimentov a zatiaľ jej vychádzajú, čo poviete? 

Jana Mutňanská

Ženský styling predviedla na Pohode Jana Mutňanská. Sieťované pančuchy, mini šaty a vysoké čižmy sa postarali o zaradenie medzi vkusné ženy. I takto sa dá obliecť na festival. 

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio