BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 zaujímavé miesta, kde môžete prežiť nezabudnuteľný sexuálny zážitok
zdroj: SAMphoto.cz

4 zaujímavé miesta, kde môžete prežiť nezabudnuteľný sexuálny zážitok

Hľadáte spôsob, ako si spestriť svoj sexuálny život? Vyskúšajte napríklad tieto miesta, ktoré sú na sex ako stvorené, navyše počas ešte stále teplých dní aj veľmi vyhľadávané. Pozor len na to, ako veľmi sa budete obnažovať. Predsa len sex na verejnosti je na niektorých miestach zakázaný...

Stan

Ak ste doteraz váhali s ponukou na stanovanie od partnera, mali by ste to prehodnotiť. Veď predsa len taká romantika v prírode pod stanom... Neznie to zle. Navyše takýto sex na verejnosti vie dodať vášmu vzťahu novú iskru, ktorú hľadáte. Veľkým trendom je stanovanie v glamour štýlom - glamping. V takomto stane sa budete cítiť ako v hoteli.

Hojdacie lehátko

Sieťované lehátko zavesené o stromy. Že ste ho doteraz využívali len na oddych? No to je chyba! Nebojte sa zaexperimentovať i na tomto mieste. Či už doma v záhrade, alebo na dovolenke. Budete prekvapení, ako sa môže i obyčajná poloha v tomto kuse nábytku zmeniť na nevídaný zážitok. Dokonca samotní Mayovia využívali sieťované lehátka, tzv. Hammock na posvätné sexuálne rituály. Údajne...

Balkón

Toto možno zvládnu väčší exhibicionisti, ale ak sa na to dáte, nebudete ľutovať. A nebudete viac chcieť sex v obyčajnej posteli. Ideálne je však vybrať si nočný čas na takéto radovánky, predsa len tma viac zakryje, hlavne, ak sa pre tento experiment rozhodnete v nejako hotelovom rezorte.

Záhradná sprcha

Či už na chate, doma v záhrade alebo v nejakom rezorte... Kdekoľvek nájdete záhradnú (otvorenú) sprchu, vrhnite sa na to. Ideálny spôsob, ako sa cez letné horúčavy schladiť a zároveň zažiť niečo nové. Sexi vodným hrám sa nebude brániť žiadny partner, navyše, ak vás uvidí priamo v Evinom rúchu.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio