Beauty.sk Beauty.sk

Tieto 2 znamenia čaká dobrodružné leto: Kto si môže nájsť životnú lásku?
zdroj: SAMphoto.cz

Tieto 2 znamenia čaká dobrodružné leto: Kto si môže nájsť životnú lásku?

Leto je ako stvorené na letné nezáväzné flirtovanie. Ale pre niektoré znamenia to môže skončiť i životnou láskou. Je medzi nimi i to vaše?

Leto, teplo, drinky a večerné akcie, dovolenky... Všetko to patrí k tomuto obdobiu, ktoré je ako stvorené na nevinné flirtíky. Veď každý túži po dobrodružstve a ak sa vyberie na dovolenku so statusom "single", tak automaticky očakáva, že nejaký milostný románik na dovolenke prežije. Obe pohlavia túžia po zážitkoch, no niektorým znameniam budú hviezdy počas letných mesiacov viac naklonené, a tak sa nevinný flirt môže pokojne zmeniť i na niečo viac. Ktoré to sú?

Veční optimisti

Práve pre túto vlastnosť sú dve znamenia zverokruhu, ktoré sú pre opačné pohlavie svojím životným prístupom veľmi atraktívne. Sú to Levi a Barani. Práve oni preferujú bezstarostný život, z ničoho si nerobia veľkú hlavu. Dráma k ich životu nepatrí, namiesto toho nechávajú veci prirodzene plynúť. A práve preto sú v očiach partnerov veľmi príťažliví. Ak si ponechajú tento prístup i po lete, je viac, ako možné, že letný románik sa môže zmeniť na životnú lásku. Hviezdy im v tomto prajú viac, ako ostatným znameniam. Tak prečo to nevyužiť...?

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio