BEAUTY.sk BEAUTY.sk

O týchto svadobných šatách sníva nejedna nevesta!
zdroj: Instagram.com/berta

O týchto svadobných šatách sníva nejedna nevesta!

A čo ich robí takými žiadaným? Tieto šaty sú navrhnuté tak, aby svojim strihom zdôraznili postavu, boli zmyselné a zároveň v súlade so súčasnými trendami.

Tieto šaty si zamilujete, ak túžite po neobyčajne jednoduchých a krásnych svadobných šatách. Rozprávkové šaty pochádzajú z dielne izraelskej dizajnérky Berty Balilti, ktorá funguje od roku 2004. Vo svojich modeloch predstavuje štýl, ktorým sa nebojí posúvať hranice módneho dizajnu tak, aby jej modely pôsobili odvážne, sexy, moderne a zároveň zahŕňali vintage materiály a retro štýl. 

Vo svete je považovaná za jedného z najlepších svetových dizajnérov pre svadobné a večerné oblečenie a svojou rôznorodosťou uspokojí aj tú najnáročnejšiu nevestu. Svadobné šaty z dielne izraelskej dizajnérky patria medzi najvyhľadávanejšie pre svoju exkluzivitu a kvalitu. 

Populárne aj vďaka krásnej Slovenke


Modelka Adriana Čerňanová je vo svete naozaj vyhľadávaná a pre spoluprácu si ju vybrala aj táto izraelská značka. Predstavila novú kolekciu Berta Bridal Couture jar/leto 2020, ktorá je stelesnením luxusu, extravagantnosti, ktorá vo vás zanechá naozaj silný dojem. V kolekcii prezentuje odvážne strihy, hodváb a kombináciu ručne vytvorených ozdôb a výšiviek. Zverejnené fotografie šiat, v ktorých sa krásna Adriana predviedla, boli zhotovené v Miláne a pred gotickou katedrálou Milánsky dóm, ktoré boli inšpiráciou aj pre samotnú kolekciu. Predviedla niekoľko očarujúcich modelov, z ktorých si len ťažko vyberiete, ktoré sú tie najkrajšie...

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio