BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Krajšia a zdravšia vďaka tejto prísade: Urobte z nej súčasť vašich raňajok
zdroj: Samphoto

Krajšia a zdravšia vďaka tejto prísade: Urobte z nej súčasť vašich raňajok

Tento obyčajný doplnok dokáže ovplyvniť vaše zdravie, krásu i figúru. Viete, o čom je reč?

Nenápadný, ale dôležitý

O tom, akú funkciu má kolagén na naše zdravie, ste určite už neraz počuli. Práve na naše kosti a kĺby vplýva najviac. Preto by sme sa nemali spoliehať len na "vlastnú" tvorbu, ale jeho obsah v našom tele zvýšiť. Ako? Po pravde veľmi jednoducho. Pridajte napríklad do svojej raňajkovej rutiny zopár kolagénových tabletiek. Či už kvôli chudnutiu, prevencii, krajšej pleti... Dôvodov, prečo si dopriať denne vyššiu dávku kolagénu je hneď niekoľko. 

Elixír mladosti

I tak nazývajú mnohé svetové krásky kolagén. Ide totiž o proteín, ktorý sa tvorí v našom tele prirodzene, no po 25 roku sa pomaly vytráca a každý rokom vraj stratíme z neho až 1%. Pleť stráca pružnosť, je povädnutá a objavujú sa prvé vrásky. A práve za to môže strata tohto proteínu. Kozmetické firmy sa preto pretekajú v tom, kto prinesie na trh čo najlepší a najúčinnejší produkt s vysokým obsahom proteínu.
No nemusíte používať niekoľko produktov. Oveľa účinnejšia v tomto prípade je taktiež jeho konzumácia. Práve takáto forma prijímania kolagénu je najefektívnejšia. Ale pozor! Na to, aby bol efekt čo najlepší, je potrebné prijať až 1000mg kolagénu denne. A ideálne v kombinácii s vitamínom C. Práve takto z neho vyťažíte maximum – zbavíte sa vrások, pleť bude vypnutá, rozžiarená, dokonca i pigmentové škvrny začnú pomaly blednúť. Okrem toho vraj kolagén pomáha i v boji s celulitídou. A to už znie ako presvedčivý, dôvod prečo si do dennej rutiny pridať túto prísadu, čo poviete?

SAMphoto
Fenix

Arthrocollagen od FENIX NUTRITION je unikátna zmes najčistejšieho kolagénu, glukosaminu, chondroitinu, MSM a podporných vitamínov a aminokyselín. Tento špeciálne vyvinutý koktejl má široké využitie pri prevencii zranení pohybového aparátu a počas rekonvalescencie zranení kĺbov. Taktiež má výborné využitie v kozmetike - vrásky, strie, jazvy. Udržujte svoju pokožku vo výbornej kondícii s FENIX NUTRITION.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio