BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Čistite si pleť bez zbytočných chemických prísad! Poradíme vám ako!
zdroj: SAMphoto.cz

Čistite si pleť bez zbytočných chemických prísad! Poradíme vám ako!

Používajte na každodenné odlíčenie vhodné produkty a zaraďte do starostlivosti o pleť čistiace oleje, ktoré nenarúšajú prirodzený ochranný film na vašej pleti.

Ak máte problém s pleťou, riešenie je jednoduché. Zmeňte svoje odličovacie návyky a vyhnite sa prípravkom na pleť, ktoré vám ju vysušujú. Pravidelné a dôkladné čistenie predstavuje základ vašej starostlivosti o pleť. Ak túžite po krásnej a zdravej pokožke, vyskúšajte čistenie pleti s čistiacim olejom, bez chemických prísad, ktoré vám ju zbytočne zaťažujú a dráždia. Vyberajte produkty na základe ich zloženia (bez alkoholu, parfumov). Takéto odličovanie vám prinesie hneď niekoľko výhod: hydratuje pleť, odstraňuje nečistoty, vyrovnáva tón pleti a odstraňuje make-up. Navyše, oleje sú šetrné k vašej pleti a poradia si aj s vodeodolným make-upom. Nemusíte sa obávať, že vám na pleti zostane mastný film, oleje pomáhajú uchovávať hydratáciu pokožky v prirodzenej rovnováhe.

SAMphotoAko čistiť pleť čistiacim olejom 


Poskytnite svojej pleti dokonalú starostlivosť a čistite si vašu pleť každé ráno aj večer. Olej jemne očistí pleť aj od nečistôt a make-upu. Stačí pár kvapiek naniesť na prsty, jemne vmasírovať do pleti krúživým pohybom po dobu 30 sekúnd a dôkladne zmyť. Použite ho aj na odstránenie špirály z vašich očí, s pokožkou okolo očí však zaobchádzajte veľmi šetrne, pokožka je veľmi jemná a nesprávna starostlivosť zapríčiňuje vznik vrások. Olej je vhodný na všetky typy pokožky, pretože poskytuje optimálnu ochranu, regeneráciu a zanecháva vašu pleť čistú a hebkú. Rada na záver čistenia: opláchnite si tvár pod tečúcou vodou, zmyte zvyšky prípravku, jemne osušte do čistého uteráka a naneste hydratačný krém podľa typu vašej pleti.


Tip: vyskúšajte napríklad kokosový olej, ktorý je vhodný na každý typ pokožky. Skvele vyčistí tvár, ale i očný make-up. Vašu pleť zanechá hebkú, vláčnu a navyše pleť nezaťažuje, pretože je 100 % prírodného zloženia.
 

SAMphoto

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio