BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ja sám
zdroj: beauty.sk

Ja sám

Presne v tomto období sa teraz Mišo nachádza. A je to jemne na nervy a jemne únavné, no na druhej strane veľmi čarovné.

Idem si urobiť kávu? No nejdem, lebo už pri mne stojí Mišo a vrieska: “Ja sám!” (To, že kávovar ovláda už od roka, nehovorím, ale najnovšie ho už vie aj sám vyčistiť. A veď dobre, nemusím ja!) Chcem si dať mlieko do kávy? No nie, zas mi visí na nohe a kričí: “Ja sám!”
Tak zase - zdvihnúť ho na ruky, aby si pán vedel otvoriť chladničku, vybrať mlieko, otvoriť ho, vyliať mi pol litra mlieka do dvojdecovej kávy.... mňam!
Chcem sa vycikať? Ešte si ani gate nevytiahnem hore a už stojí pri mne, aby spláchol. A to si predstavte, keď sa snaží vo vani sám osprchovať. On behá za zadkom mne, aby mohol robiť všetko to, čo ja a ja následne chodím za zadkom jemu, aby som odstránila všetky napáchané škody. Ale ako inak sa naučí, keď nie tréningom (mojich nervov).
A potom sa mi veľmi ťažko odpovedá na otázku: “Čo máme kúpiť Miškovi na narodeniny?” Odpovedám, že nič. On potrebuje variť, kávu robiť, splachovať. Najnovšia obľúbená hra je chytiť mamu alebo ocka za ruku, skríkne “Bežať!” a musíme bežať. Je jedno kam, hlavne, nech bežíme dlho. Každý deň napúšťa vodu do bazéna, polieva trávnik, zeleninu, mňa... Oberá paradajky. Ja viem, že detská práca je zakázaná, ale veď nech sa príde sociálka pozrieť, že to robí dobrovoľne. Ešte by mi mohol začať auto umývať, to by mi naozaj veľkú radosť urobilo!

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio