BEAUTY.sk BEAUTY.sk

TIP na najkrajší  a netradičný svadobný účes
zdroj: SAMphoto.cz

TIP na najkrajší a netradičný svadobný účes

Vlasy by mali byť jednou z najdôležitejších ozdôb nevesty, no zároveň by nemali konkurovať jej šatám.

Svadobné šaty už máte síce vybraté, ale určite vás trápi otázka, čo s vašimi vlasmi? Ak radi experimentujete a chcete vyskúšať niečo nové, máme pre vás niekoľko inšpiratívnych svadobných účesov. Nič nenechávajte na náhodu a radšej sa zverte do rúk skúseného a overeného kaderníka, ktorý vám splní účes, aký ste si vysnívali.


Tip: Večer pred svadbou odporúčame umyť a rozčesať vlasy, nepoužívajte však žiadne stylingové prípravky, ktoré by vlasy zjemnili alebo zmenili potrebnú textúru vlasu na slávnostný účes

Rozpustené vlasy

Na výber máte niekoľko možností, vďaka elegantným a rovným dlhým vlasom budete vyzerať pôsobivo, je na vás, či si zvolíte cestičku cez stred alebo si vlasy prehodíte na jednu stranu. Tak isto zažiarite, ak sa rozhodnete pre vlny vo vašich vlasoch, veľmi trendy sú hollywoodske vlny, na ktoré potrebujete lak na vlasy, sponky a pár skúsených rúk.

Zapletené vlasy

Ideálny účes pre nevesty s dlhými vlasmi sú zapletené vlasy na rôzny spôsob. Môžte ich ozdobiť rôznymi romantickými doplnkami, sponkami či živými kvetmi. Zvážte vaše ozdoby podľa ročného obdobia a prispôsobte ich aktuálnej sezóne. Nebojte sa experimentovať a nechajte svoje vlasy zapletené bez toho, aby ste si mysleli, že váš účes bude pôsobiť fádne.

Netradičný drdol

Veľmi praktický a slávnostný účes, ktorým určite nič nepokazíte. Hodí sa najmä v letnom počasí a skvele ukáže chrbát šiat. Navyše, vydrží vám celú noc o čom odporúčame sa môžete presvedčiť už pred svadbou. Nechajte si spraviť skúšku účesu aspoň týždeň pred vašou plánovanou svadbou. Dozdobiť si ho môžte napríklad závojom. 


Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio