BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nové prírastky do prominentných rodín: Takto vyzerali čerstvé mamičky tesne po pôrode
zdroj: Instagram.com

Nové prírastky do prominentných rodín: Takto vyzerali čerstvé mamičky tesne po pôrode

Prominentné mamičky sa pochválili šťastnou novinou na sociálnych sieťach a zverejnili aj prvé zábery s bábätkami, už niekoľko hodín po pôrode.

Tento rok priviedlo na svet svoje prvé vytúžené bábätko niekoľko celebritných mamičiek zo Slovenska. Už niekoľko dní, či hodín po narodení svojich potomkov sa chceli úžasnou novinkou pochváliť a tak zverejnili aj zopár záberov zo svojho súkromia. Kto by však čakal, že budú vyzerať unavene a neupravene, je na omyle, čerstvé mamičky vyzerajú naozaj k svetu. Jasmina Alagič Vrbovská

Modelka a moderátorka Jasmina priviedla len pred niekoľkými dňami na svet svoje prvé dieťa, synčeka, ktorého pomenovali Sanel. Jasmina zverejnila záber so synom v rukách priamo z nemocnice, kde doslova žiari a vyzerá (až priveľmi) dokonalo. Moderátorka prežíva najkrajšie obdobie, teší sa z narodenia ich prvého potomka a ako sama napísala, slovami nedokáže vyjadriť, aké šťastie vďaka tomu prežíva.

Katka Jakeš Štumpfová

Čerstvá mamička Katka zverejnila záber priamo z Univerzitnej nemocnice na Kramároch, kde sa poďakovala celému tímu a vyzerala na ňom naozaj veľmi dobre, upravene a najmä prirodzene. Katke netreba veľa, nemá problém uverejniť svoju fotografiu aj bez make-upu a neupravených vlasov, na jej tvári vidno, že je šťastná a teší sa zdraviu malej Izabelky.

Natália Hatalová

Speváčka a ďalšia mamička, ktorá tento rok priviedla na svet svoju dcérku vyzerá na všetkých fotografiách upravene a ako sa sama zdôverila, stíha aj navariť, aj sa namaľovať a urobiť selfie. Na zábere vyzerá, že má naozaj čas aj pre seba a stíha popri starostlivosti o malú Viktóriu aj výraznejší make-up, čo je naozaj obdivuhodné.

Tatiana Žideková

Len nedávno sa stala mamičkou aj známa slovenská influencerka, keď porodila dcérku Vanesku. Na sociálnej sieti sa pochválila záberom priamo z nemocnice, kde Tatiana vyzerá už niekoľko hodín po pôrode, ako obyčajne, dokonalo. Opäť však až priveľmi, čo poviete...?


Mária Bartalos

Sympatická herečka ešte v júni zverejnila záber z nemocnice, kde spolu s manželom navštívili novonarodeného synovca a budúca mamička vyzerala dokonale upravená aj napriek tomu, že už niekoľko dní prenášala. O pár dní na to, Mária porodila synčeka Noela a na sociálnych sieťach zverejnila záber, ako krátko po pôrode vybehla do centra mesta, kde si vychutnávala raňajky v dobrej spoločnosti. Mladá mamička vyzerá aj po pôrode veľmi prirodzene a nepotrebuje žiadne výraznejšie nalíčenie.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio