BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ako pokaziť oslavu
zdroj: beauty.sk

Ako pokaziť oslavu

To, že sme Mišovu narodeninovú oslavu urobili u mojich rodičov na Dubovom, bol najlepší nápad na svete. Majú obrovský dvor s veľkým altánkom, takže miesta bolo pre všetkých až až.

Ja som nakúpila výzdobu, mamina s ocinom mali na starosti guláš a grilovačku (aj keď mám pocit, že mamina sa postarala o úplne všetko a všetkých - ďakujem mami, si neskutočná!!!). Netvrdím, že neviem variť, ale neviem variť pre veľa ľudí. Akonáhle mám nakŕmiť 10 a viac ľudí, chytá ma jemný záchvat paniky. Takže mamina to zachránila.
Deň pred oslavou sme ešte priviezli Mišovu prababku, nech sme komplet. Strašne som si vymyslela celú oslavu, presne som mala plán, kedy torta, kedy balóny, kedy kúpačka v bazéne... Mala som plán. Ale vesmír a meteo svet mal svoj vlastný plán. Nezhodujúci sa s tým mojim.
Hneď od rána lialo. To som sa rovno opustila, lebo som nevedela, či výzdobu a všetko nechať na dvore v altánku, alebo sa presunieme dnu do domu. A nebudú sa deti dnu nudiť? Necháme to celé vonku a zakážeme deťom vybiehať z altánku do dažďa? Celkom sa mi zrútil plán a táto jemná depreska pokračovala. S Bohuškom sme šli o pár dedín po tortu. Robila nám ju pani, od ktorej som nikdy nijakú tortu nejedla a nevidela. Ešte k tomu sme sa aj trochu stratili, kým sme našli jej dom. Tu už si prvý výlev mojich nervov odskákal Bohuško (prepáč srdienko, zase raz). So stiahnutým zadkom som zaklopala tortovej pani na dvere a depreska skončila. Torta bola úplne krásna, s Mišovým milovaným bagrom navrchu. A - chutila dokonale - aj Mišovi!
O 10:00 sme sa vrátili s tortou a o 11:00 mala prísť rodina z východu. V panike som fúkala balóny takým štýlom, že mi asi polovica praskla, stihla som ohučať všetkých okolo, ale mám tak krásnu rodinu, že ma nikto z nich nikam neposlal. Iba sestra - pohľadom. A potom, keď prišla rodina, mne sa do ruky dostal pohár vína, Mišo sa tešil z torty a sviečok a hračiek, začalo mi byť úplne jedno, či prší alebo nie, či sme dnu alebo von, či je balónov 30 alebo 20, celé to začalo byť milé.
Keď odišla rodina, prišla ešte druhá várka - kamarátov a to už tuším aj slnko svietilo. Z oslavy mám asi 5 fotiek, lebo mi bolo tak dobre, že som ani nevedela, kde mám mobil. Mišo ťahal celý deň bez spánku, tak sa jašil - z rodiny, hračiek, jedla, kamarátov... že ešte aj po pár dňoch to dospáva. A opäť si raz musím pripomenúť, že sa nemám tak upínať na svoje plány a že mám najkrajšiu a najlepšiu rodinu na svete!!!

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio