BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Večierka podľa zverokruhu: Panny by mali chodiť do postele o ôsmej, Strelci oveľa neskôr
zdroj: Samphoto

Večierka podľa zverokruhu: Panny by mali chodiť do postele o ôsmej, Strelci oveľa neskôr

Každý sme iný. Niekto miluje nočné bdenie, iní ľudia preferujú večierku už pred desiatou. A čo na to hviezdy? Kedy by ste mali chodiť do postele podľa nich?

20:00

Panny. Toto znamenie zverokruhu miluje skoré večierky. Do postele sa často vyberú už po hlavných správach. A to i napriek mladému veku. Vedia, že najkvalitnejší spánok je ten pred dvanástou, tak prečo si ho nedopriať?

21:00

Barani sú veľmi aktívnym znamením, cez deň stíhajú aj nemožné, a preto potrebujú večer vypnúť čo najskôr. Deviata hodina večer je ich ideálnou hodinkou. Vďaka skorej večierka dokážu nadobudnúť potrebné sily na ďalší náročný deň.

22:00

Býk aj Kozorožec miluje skoré ranné budíčky, čo má za následok i skoré večierky. Ak sa dostanú do postele po desiatej hodine večer, dokážu spať prese toľko, koľko potrebujú na nazbieranie novej energie. 

23:00

Blíženci, Rak aj Ryby. Tieto tri znamenia nedostanete pod periny skôr ako po jedenástej. Ich hlava ešte dokáže dlho večer pracovať, nedokážu ju len tak na povel vypnúť. Takže mierne ponocovanie je pre ne veľmi charakteristické. 

24:00

Lev, Váhy a Vodnár majú spoločné to, že do svojich spální za účelom spánku, sa nevyberú skôr ako o polnoci. Nech sa deje, čo sa deje. Sú to nočné sovy, ktoré množstvo svojich pracovných povinností dorábajú ešte tesne pred spánkom.

1:00

Škorpión je tým znamením, ktoré sa nedostane do postele len tak skoro. Dôvod je hlavne ten, že nie sú to žiadne ranné vtáčatá, takže neskorý budíček má za následok dlhé ponocovanie.

2:00

A čo posledné znamenie - Strelec? Ten ma vybudovaný naozaj nezdravý zlozvyk - trávenie nočných hodín hore. Či už pozeraním televízie, alebo obyčajným potulovaním sa po byte. Strelci len tak skoro do postele nemieria. Radšej robia čokoľvek iné. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio