BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Efektívne cvičenie vo dvojici: Zabudnite na posilňovne! Svoju postavu snov získate i vonku
zdroj: Instagram.com/joja

Efektívne cvičenie vo dvojici: Zabudnite na posilňovne! Svoju postavu snov získate i vonku

Cvičenie medzi štyrmi stenami môže byť poriadne nudné. Preto by ste ho počas leta mali zameniť za niečo efektívnejšie. Predsa len pohyb na čerstvom vzduchu je zdravší a ak tomu prizvete kamarátku, i zábavnejší.

Nudné bežecké pásy, činky a stroje v niekom vzbudzujú hrôzu. Prirátajte k tomu množstvo ľudí a máte dôvod, prečo sa niektorí ľudia cvičeniu oblúkom vyhýbajú. Ale kde je napísane, ze na postave treba pracovať len v telocvičniach? Veď predsa prečo nevyužiť toto letné obdobie a neurobiť si z tejto "povinnosti" príjemnú zábavu niekde vonku? A čo by bolo najideálnejšie - prizvite si k tomu najlepšiu kamarátku.

Vo dvojici ide predsa všetko ľahšie a cvičenie nie je žiadnou výnimkou. Dokazujú to i známe topmodelky Josephine Skriver a Jasmine Tookes, ktoré milujú športovanie a ešte viac, keď to môžu robiť spolu. Pred pár rokmi si založili profil na sociálnej sieti Instagram, aby všetkým fanúšikom ukázali, aké zábavne môže byť cvičenie v páre.

No okrem toho, že ukazujú hravejšiu formu športovania dokazujú tiež, že cvičiť sa dá vonku a to i bez väčšieho množstva pomôcok. Či už potrebujete zlepšiť svoju kondíciu, vyformovať si ruky, brucho, zadok alebo nohy, všetko zvládnete pod holým nebom aj vy. Okrem odhodlania a správneho parťáka v podstate nič viac nepotrebujete.

Na dôkaz toho sme pre vás vybrali 5 rôznych cvikov zameraných na rôzne partie tela. Ak zahrniete každý z nich do svojej fitness rutiny, výsledky sa dostavia veľmi rýchlo. A ak ich chcete trochu urýchliť, nezabúdajte i na správnu výživu. Najvhodnejším doplnkom popri tréningu sú proteinové nápoje, ktoré zaženú chuť na jedlo a dodajú vám potrebnú energiu na cvičenie.

No a samozrejme, netreba zabúdať i na vhodný odev. Pri cvičení sa musíte riadiť prvom rade kvalitou vecí. Ale môžete sa tiež nechať uniesť i módnymi trendmi. Tieto dva prvky môžete nájsť napríklad na stránkach online obchodu Extreme Hobby. Na svoje si tu prídu milovníci kvality, ale aj originality a štýlu. 

Video: Chcete zapracovať na svojich kritických partiách? Tieto cviky vám pomôžu dostať sa do lepšej formy

zdroj: Instagram.com/joja
zdroj: Instagram.com/joja

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio