BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Hotel U Miša
zdroj: beauty.sk

Hotel U Miša

Pozvali sme k nám na víkend našich kamarátov z Dubového. Prvýkrát u nás spal nejaký Mišov kamarát, tak som sama bola zvedvavá, ako to dopadne.

Doteraz tu spávala len moja ségra, mamina alebo svokra. Poprípade jedna kamoška. A to som ich vždy pekne šupla do hosťovskej a vybavené.
Tentokrát to bolo vo väčšom. Prišli k nám kamaráti so synom Jojom (ktorý je kúsok mladší od Miša) a ešte jeden náš spoločný kamarát. Rodine som uvolnila našu spálňu, kamoša sme uložili do hosťovskej, Mišo ostal vo svojej izbičke a my s Bohuškom sme sa spratali do obývačky.
PS: Viem si predstaviť, že by som mala ešte nejaké 2 izby v dome navyše, ale zas, nie som hamižná.
Bola som zvedavá, ako Mišo zvládne kamaráta v dome celý víkend. Predsa len, máme obdobie “ja sám, toto je moje, moja mama....” Ale akože milo ma prekvapil, sem tam sa síce nepodelil o hračku (ale kto sa rád vzdáva svojich vecí? ja tiež nie!), niekedy mal mrzuté chvíľky, keď som viac pozornosti venovala ostatným, lebo pánko je navyknutý mať ju nonstop a pre seba. Nemal najmenší problém so spánkom, dokonca sa ani nezobudil, keď Jojko vo vedľajšej izbe v noci kričal o mlieko, alebo keď Jojo ráno vstal o 5:00 a smial sa na celý dom. Mišo to celé predrichmal. Akurát sa raz v noci zobudil, asi bol námesačný, lebo sa posadil v postieľke a kričal: “Jojo, kde si? Poď sem Jojo, tu som!” A hneď na to ľahol a spal ďalej. Krásny víkend to bol, lebo tu bolo hlučno, veselo, plno, jedli sme, pili sme, deti spali aj cez obed o 20.00 už tiež spali, takže sme sa stihli aj porozprávať.
Mišo si najviac užíval mojich kamarátov, lebo buď sa zavesil na jedného (kamoš Ďurino si asi na trampolíne s ním vyskákal všetky svaly), alebo na druhého (z Joža si urobil lokaja na hojdanie na hojdačke), malému Jojkovi stále kradol jedlo, Mirka (ktorá je učiteľka v škôlke) ma naučila “cikacie finty” - Mišo je už pekne celé dni bez plienky a ciká sám, len sme doladili detaily typu “ako necvrknúť na stiahnuté kraťasy”.
Celý týždeň idem ešte na baterky nabité z tohto víkendu a Mišo tiež, každé ráno prehľadá celý dom, že “kde je Jojko?” a pre istotu pozerá aj pod gauče. Kamaráti, ďakujem za krásny víkend! A tešíme sa na tento ďalší, to zas príde na víkend Mišova starká, strýko, teta a sesterka z východu.
Milujem návštevy! Všetci poďte k nám!

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio