BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Po Rihanne a Lady Gaga sa pridala i Selena Gomez: Predstavila novú beauty značku
zdroj: Instagram.com/ladygaga, Instagram.com/selenagomez, Instagram.com/badgalriri

Po Rihanne a Lady Gaga sa pridala i Selena Gomez: Predstavila novú beauty značku

Čoraz viac populárnym trendom medzi svetovými celebritami je založenie vlastnej kozmetickej značky, ktorá sa stane už po pár dňoch absolútnym hitom.

Selena Gomez

Americká speváčka, herečka a producentka Selena Gomez, sa pridala do klubu známych celebrít so svojou vlastnou beauty značkou. Chystá sa predávať vône, kozmetiku, prípravky na starostlivosť o pleť, kozmetické prípravky na vlasy, mydlá, hydratačné krémy i esenciálne oleje. Selena je najnovšou celebritou, ktorá vstúpila do sveta krásy, popri Rihanne, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Kylie Jenner či Kim Kardashian. Selena je známa rôznymi spoluprácami v rámci odevných značiek a tiež sa preslávila tým, že je tvárou obľúbenej športovej značky, pracuje na svojej rade odevov, obuvi i doplnkov.

Rihanna

Obľúbená barbadoská speváčka Rihanna založila vlastnú značku hneď po tom, ako sama zistila, že je veľmi náročné nájsť vhodný typ make-upu pre všetky typy či farby pleti. Vytvorila rad produktov, ktoré sú vhodné pre všetky ženy sveta. Zamerala sa na širokú škálu odtieňov, svojimi produktami chce ženy inšpirovať, tak aby líčenie predstavovalo symbol slobody, množstva možností, ale i odvahy skúšať nové veci.

Lady Gaga

Speváčka Lady Gaga je známa svojim extravagantným vystupovaním, kostýmami i výrazným líčením. To, že si založila aj ona svoju vlastnú beauty značku nie je nič prekvapujúce. Lady Gaga oznámila predstavenie svojej značky na sociálnej sieti, odhalením videa, na ktorom nájdete nespočetne veľa beauty inšpirácií, od “no-make-up” líčenia, až po čierne pery či glitre. Lady Gaga určite potešila najmä svojich verných fanúšikov, vďaka ktorým video už za pár hodín získalo niekoľko miliónov videní. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio