Beauty.sk Beauty.sk

Vodnári milujú originálne ženy, Kozorožci dvorenie: A čo platí na toho vášho?
zdroj: Samphoto

Vodnári milujú originálne ženy, Kozorožci dvorenie: A čo platí na toho vášho?

Chcete zbaliť muža snov? Zistite, čo na neho platí podľa znamenia...

Baran

Čo najviac milujú Barani na ženách? Humor! Ak budete bezprostredná, oplývať vtipnými historkami a smiať sa, smiať a smiať, hneď si získate jeho pozornosť. A čo naopak by ste robiť nemali? No najväčší pozor si dajte na dochvíľnosť. Barani priam neznášajú ľudí, ktorí meškajú a nechávajú ich čakať. Pozor na to!

Býk

Toto znamenie je veľmi spokojné, ak je v centre pozornosti. A tak im najväčšiu radosť urobíte tým, ak zistíte, aké sú jeho najväčšie záľuby a následne mu pripravíte rande, pri ktorom sa budete venovať im. Aj keby ste sa mali premáhať. Verte, že to prinesie svoje ovocie. A veľmi rýchlo.

Blíženci

A čo zaberá na toto znamenie? Debatovanie. Blíženci radi konverzujú a preto si aj partnerky vyberajú na základe daru reči. Hľadajú do života parťáka, s ktorým môžu dlhé hodiny viesť debaty o všetkom možnom- cez futbal, politiku, literatúru... Takže sa vám vyplatí mať aj slušný prehľad.

Rak

Raci pôsobia na prvý pohľad utiahnuto a uzavreto. To preto, že majú problém s dôverou, a skôr, ako sa niekomu otvoria, potrebujú si ho otestovať. Preto si dajte veľký pozor na to, čo hovoríte. Raci sú totiž rodinné typy a najviac si ich získajú ženy, ktoré sa už na prvý pohľad javia rovnako. Netlačte na nich. Doprajte im priestor, nebombardujete ich správami a následne výčitkami.

Lev

Komplimenty, komplimenty, komplimenty. Zaručený recept, ako si získate Leva. Toto dominantné znamenie potrebuje neustále počúvať chvály na svoje zručnosť, svoju prácu, na svoj vzhľad. Tak lichôtkami skutočne nešetrite.

Panna

Panna je jedno z najkomplikovanejších znamení zverokruhu. Muži ešte viac, ako ženy. Sami poriadne nevedia, čo chcú. Preto je občas náročné im vyhovieť a porozumieť. Vybavte sa teda riadnou dávkou trpezlivosti. Netlačte na nich a dajte im vo všetkom voľnú ruku.

Váhy

Váhy sú váhavé. Takže iniciatívu musíte prevziať vy. Možno preto im tak imponujú rozhodné ženy, ktoré na plné ústa povedia, čo chcú, neboja sa hovoriť aj kriticky. Pozor ale na to, ako sa ku nim správate na verejnosti. Tam potrebujú byť skutočnými mužmi, tak ich nikdy nezhadzujte. Nedopadlo by to dobre. Ak budú vidieť, že ich velebíte, i keď v podstate je všetko vašou zásluhou, máte vyhraté!

Škorpión

Nebezpečné znamenie. Muži v tomto znamení milujú vzrušenie, dobrodružstvo a desia sa záväzkov. Preto nikdy na nich nevyvíjajte nátlak. Naopak, nechajte sa unášať ich bezstarostnosťou a ak prídete s nápadom na rande, ktoré bude zahŕňať nejakú adrenalínovú aktivitu, tak získate dobré body.

Strelec

Strelci sú lovci. A uloviť, alebo mať aspoň pocit, že ulovili ženu, im robí dobre. Najlepšie, čo urobíte bude, ak necháte všetko tak a zahráte sa na obeť. Nebuďte zbytočne iniciatívna. Nevyplatí sa to.

Kozorožec

Kozorožci sú veľkí workoholici. Na svoju prácu nedajú dopustiť, a tak nikdy, naozaj nikdy nepodceňujte to, čo robia. Robte pravý opak. Pri každej príležitosti mu hovorte, akú má dôležitú pozíciu, že bez neho by určite nič nefungovalo... Cesta k jeho srdcu vedie práve tadiaľto.

Vodnár

Originálne ženy vždy zaujmú Vodnárov. Také, ktoré nepotrebujú kopírovať ostatné. Idú si svojou cestou, nie sú tuctové a tiež sa neboja experimentovať. Takéto ženy ich fascinujú najviac, preto sa vyhnite tomu, aby ste boli ako každá druhá. Nebojte sa povedať nahlas svoj názor, nikdy sa nehrajte na sladkú Barbie...

Ryby

A čo posledné znamenie? Ryby milujú zraniteľné ženy, pri ktorých majú pocit, že potrebujú ochranu. Ak ste aj samostatná a nezávislá, tak vám neuškodí, ak z času na čas dáte najavo, že bez chlapa ste stratená. Ak bude mať pocit, že je užitočný, verte, bude chcieť s vami tráviť viac času.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio