BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sláva za každú cenu: Príde vám tento beauty trend normálny?
zdroj: Samphoto

Sláva za každú cenu: Príde vám tento beauty trend normálny?

Zarábať na Instagrame, mať tisícky followerov - to je dnes veľkým snom mnohých ľudí. A niektorí sú pre "slávu" schopní urobiť naozaj čokoľvek.

Dieťa ako bábika

Dnes je Instagram plný videí, ktoré nám majú pomôcť vyrobiť si niečo doma, alebo sa dobre obliecť či nalíčiť. A práve beauty video, ktoré zverejnila stránka, ktorá je plná make-up tutorialov, pobúrilo jej sledovateľov. Nešlo vlastne ani o obsah videa ako skôr o jeho aktérov. Žena ukazujúca svoje zručnosti si namiesto seba alebo modelky vybrala niekoľkomesačné dieťa. A to nemala robiť. Na video okamžite začali reagovať viacerí fanúšikovia stránky. "Toto je ten dôvod, prečo majú dievčatá v dospievaní problém so svojim vzhľadom. Už teraz je dosť zlé vidieť všetky tie štandardy krásy v televízií, ale aby vlastná matka praktikovala svoje make-up zručnosti na dieťati..." napísal jeden z rozhorčených užívateľov. A pridali sa k nemu ďalší a ďalší...

Samozrejme, našli sa i takí, ktorým sa video páčilo.Tí, ktorí si neuvedomujú, aký dopad môže mať ničo takéto na dieťa. Poviete si síce, že ide o neškodné video. Ale nie je jediné. Trend, ktorý vládne tejto dobe - potreba zviditeľniť sa za každú cenu, sa čoraz častejšie dostáva cez hranice. A samozrejme, pokiaľ ľudia budú likovať a vyhľadávať tieto videá, tak ich bude len pribúdať a pribúdať. Takže si naozaj premyslite a to veľmi dobre, čo budete na sociálnych sieťach podporovať.

zdroj: Instagram.com/makeupere

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio