BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Drobnosti, ktoré vás delia od toho, aby ste boli naozaj šťastná: Robíte niečo z tohto
zdroj: pixabay.com

Drobnosti, ktoré vás delia od toho, aby ste boli naozaj šťastná: Robíte niečo z tohto

Pocit spokojnosti a šťastia sa dá nadobudnúť rôzne. A pomerne jednoducho.

Možno to znie neuveriteľne pre niektorých, ale skutočne šťastní ľudia si dokážu vychutnávať i rána a plnými dúškami. A to môžete i vy. Stačí ak sa naučíte zopár rituálov od týchto ľudí, na ktoré nedajú dopustiť. Zmeňte svoj život a začnite byť i vy konečne spokojní.

Sám so sebou

Najvyrovnanejší a skutočne veľmi šťastní ľudia sú práve tí, ktorí vedia byť sami. Nepotrebujú mať zakaždým okolo seba ľudí, priateľov, rodinu, známych... Vedia si vychutnať deň sami so sebou, nemajú problém zájsť si do kina, na obed či na prechádzku. A nepotrebujú k tomu žiadny doprovod. Naučte sa tráviť viac času osamote a uvidíte, ako veľmi vás to môže napĺňať.

Skorý budíček

Nový deň, môže znamenať nový začiatok. Tí, ktorí si to ráno uvedomia, vstávajú vždy s úsmevom na tvári. Ak prestanete frflať každé ráno, keď vám zazvoní budík, hneď sa zmení i váš deň. Je to tá najmenšia maličkosť, ktorú môžete pre seba každé ráno urobiť.

Ranná aktivita

Skutočne šťastní ľudia nedajú dopustiť i na športové aktivity hneď zrána. Je to celkom normálne. Nabijete sa energiou a vaše dni budú vyzerať úplne inak. Nemusíte podávať veľké výkony, pokojne stačí, keď sa napríklad do práce presuniete po svojich. I taká polhodinová prechádzka dokáže urobiť veľa.

Meditovanie

Nemusíte sedieť v tureckom sede so zatvorenými očami. Pokojne stačí pár minút ticha pri vašej rannej káve či raňajkách, alebo len tak pri sedení za stolom. Keď trochu vypnete, sústredíte sa len na seba, na dýchanie. Na záver si povedzte, čo všetko by ste chceli dnes splniť. Ak si na konci dňa odškrtnete veci zo svojho pomysleného zoznamu, budete mať zo seba hneď lepší pocit.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio