BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pozor na neveru: Títo muži sa jej dopúšťajú najviac
zdroj: pixabay.com

Pozor na neveru: Títo muži sa jej dopúšťajú najviac

Každá žena sa jej bojí. Veď predsa nejde o nič príjemné. No dá sa tomu viac menej vyvarovať. Na začiatok postačí, ak budete dávať pozor na to, či váš partner nepatrí do jednej z týchto skupín.

Zradné sociálne siete

Toto asi nikoho neprekvapí. Na základe výskumov sú vraj náruživí užívatelia Instagramu alebo Facebooku náchylnejší ventilovať svoje vzťahové problémy práve neverou. Ak im to doma s partnerkou nejako nevychádza, nemajú problém podvádzať. A je jedno, ako dlho už vo vzťahu sú.

Starnutie 

Podľa výskumu istej internetovej zoznamky, je veľká väčšina neverníkov vo veku, ktorý končí číslicou 9... 29, 39, 49...Jednoducho muži, ktorí prechádzajú akýmsi míľnikom, majú potrebu si dokázať, že ešte na to majú.
Kritický je u mužov i moment, kedy prekonajú vekovú hranicu 33 alebo tesne pred 50-kou. Podľa viacerých štatistík sa práve vtedy muži začnú viac báť a upadať do depresií. Východisko často vidia práve v nevere. Bohužiaľ...

Nepoučiteľní

Bohužiaľ. Urobili to raz, tak čo im bráni v tom, urobiť to znovu? Nič. Samozrejme, sú výnimky a ak sa zoznámite s niekým novým, nemusíte ho odpísať hneď preto, lebo bol neverný. Ale poznáte to – dôveruj, ale preveruj. A v tomto prípade sa oplatí byť aj v strehu.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio