BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Rozišli ste sa? Takto na neho čo najrýchlejšie zabudnete!
zdroj: SAMphoto.cz

Rozišli ste sa? Takto na neho čo najrýchlejšie zabudnete!

Ak čakáte odpoveď, čo máte robiť, tú vám nik nepovie. Skôr sa pýtajte, čo robiť nemáte.

Nestrácajte čas a neudržiavajte vo svojej mysli živé spomienky na vzťah, ktorý skončil. Čím skôr sa s tým zmierite, tým lepšie spravíte. Ľudia často trpia kvôli bolestnému rozchodu dlhšie, ako je potrebné. Cíťte sa lepšie, vďaka zoznamu vecí, ktoré sú osvedčeným návodom, ako urýchliť vašu bolesť z rozchodu.

1. Dostaňte ho z vašej hlavy

V prvom týždni urobte, čo musíte, aby ste sa cítili lepšie. Ak musíte, požiadajte ho, aby sa vrátil. Urobte čokoľvek, čo vám umožní vaša dôstojnosť. Pravdepodobne sa za to budete neskôr nenávidieť, ale pocit, že ste sa pokúsili váš vzťah naposledy zachrániť (aj keď už bolo neskoro) vám pomôže v následnom zabudnutí.

2. Nájdite si oporu

Zdôverte sa s tým, čo vás trápi a získajte spätnú väzbu. Či už to bude priateľ, niekto z rodiny či neznámy na internete, je dôležité vyrozprávať sa zo svojich pocitov. Možno nájdete spriaznenú dušu, niekoho, kto si prechádza tým istým a vzájomne sa podporíte.

3. Vyriešte si všetky záležitosti s ex

Ak vám váš bývalý partner dĺži peniaze, alebo má veci, ktoré vám patria, nastal čas, aby ste sa o všetko postarali, tak, aby ste sa k tomu nemuseli v budúcnosti vracať.

4. Odstráňte spomienky

Všetky predmety, ktoré vám pripomínajú vášho bývalého partnera, odložte do krabice a uložte ich do pivnice. Dostaňte ich pre túto chvíľu z dohľadu.

5. Nekontaktujte ho!

Úplne prerušte kontakt, to znamená, nevolajte, neprijímajte hovory, nepíšte, nevozte, vyhnite sa miestam, kde sa nachádza, vašim spoločným priateľom alebo rodine a nechajte ich zmiznúť zo života aspoň po dobu 60 dní.

SAMphoto.cz

6. Majte svoj program

Voľný čas je zvyčajne veľmi náročný, pretože ho zvyknú zaplaviť myšlienky, ktoré vás privedú do nebezpečných vôd. Obzvlášť v noci, je dôležité mať záložný plán, ktorý môžte vykonať. Je dobré vedieť, že môžte niekomu zatelefonovať alebo spraviť niečo, čo vaše myšlienky rozptýli.

7. Vymažte si ho z priateľov

Odstráňte všetky pokušenia, ktoré sa vám ponúkajú. Netrápte sa tým, ako to bude váš ex vnímať, ide tu predsa o vás.

8. Dosiahnite prijatie a lásku

Každý deň si opakujte tvrdenia, ktoré vám pomôžu v zabudnutí na bolesť, ktorú cítite. Opakujte si, že súhlasíte s tým, že váš vzťah skončil a to, že sa bezvýhradne milujete. Výsledkom týchto dvoch čarovných tvrdení budete ohromení.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio