BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto sú víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Podarí sa im zabodovať vo svete?
zdroj: Elite Model Management

Toto sú víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Podarí sa im zabodovať vo svete?

Najprestížnejšia modelingová súťaž spoznala pred pár hodinami svojich nových víťazov.

Dvojica českých a dvojica slovenských víťazov 28. ročníka súťaže v zložení Sebastian Klimeš a Klára Binderová za Česko a Andrej Chamula a Charlotta Kušnírová za Slovensko, už o pár mesiacov budú svoje krajiny reprezentovať na svetovom finále súťaže Elite Model Look 2019.
O nových nádejach svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadli napríklad topmodelky a tváre súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2019 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, riaditeľka scoutingu Elite World Iris Minier či riaditeľ súťaže Saša Jány. Tohtoročnou predsedkyňou sa stala známa topmodelka Daniela Peštová, ktorú samotný Saša označil aj za akýsi vzor dnešných začínajúcich tvári.

Víťazi súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 majú sľubne našliapnuté k tomu zažiariť na domácej i svetovej modelingovej scéne, čo potvrdzujú svetové úspechy výhercov z minulých ročníkov súťaže. Finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR opäť pomohlo odštartovať kariéry mladých modeliek a modelov z Čiech a Slovenska. Všetci finalisti budú mať možnosť naviazať na úspešné kariéry topmodeliek akými sú Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Miša Kocianová, Denisa Dvořáková či Michaela Hlaváčková.

Vítazi 28. ročníka Schwarkopf Elite Model Look 2019

Elite Model Management
Elite Model Management


Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio