BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Milenka alebo partnerka? Čo pre neho vlastne znamenáte?
zdroj: Samphoto

Milenka alebo partnerka? Čo pre neho vlastne znamenáte?

Tieto štyri veci vám raz-dva prezradia, ako na tom ste.

Sľubotechna

Ak vám váš nový partner sľubuje, že sa so svojou drahou manželkou rozíde, je viac ako isté, že tak neurobí. Najmä ak má tieto reči už niekoľko mesiacov, no nič sa u neho nezmenilo. Stále zostáva v jednom dome s ňou, na vás má tak pár hodín v týždni...
Nechceme pôsobiť skepticky, ale pri takýchto vzťahoch je lepšie byť v strehu a zbytočne nedúfať. Nesnažte sa emocionálne viazať na muža, ktorý má záväzky.

Neradujte sa predčasne

Ak sa však naozaj zmenili sľuby na činy, teda muž opustil svoju manželku, tak sa môžete z toho tešiť, ale nie priveľmi. Ešte stále nemáte vyhraté. Ak totiž ich rozchod prišiel z čista jasna, tak vedzte, že len tak z neho svojho partnera neurobíte. Takíto muži sa ťažko budú chcieť ihneď emocionálne zaviazať. Ak však ich kríza pretrvávala roky a chlap len zbieral odvahu na odchod, je to ten lepší prípad.

Spoločný čas

Zamýšľali ste sa už nad tým, ako trávite spolu čas? Je to väčšinou u vás doma, u neho v aute alebo na opustených miestach? Príde, ste spolu hodinku, dve a odíde. Ľutujeme, ale nie ste pre neho nič viac, ako len rozptýlenie či milenka. A asi ani nie prvá či posledná. Kvôli niekomu, s kým mu stačí byť hodinu týždenne sa predsa rozvádzať nebude. Nikdy.

Stále v kontakte

Nemyslíme len v domácnosti. Ak stále chodia spolu na rodinné či priateľské návštevy, alebo majú iné spoločné aktivity, tak je to viac ako jasné. Tou druhou ste a aj budete vždy vy. Navyše, ak je vaša existencia pred jeho ženou utajovaná, i keď sa stretávate spolu mesiace a on vás stále balamutí, že so ženou sú len priatelia a chce od nej odísť. Keby chcel, odíde.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio