BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 horúce jesenné trendy, ktoré by ste hneď mali nosiť: Kľúčové sú tieto doplnky
zdroj: Instagram.com/stylegator;barborapodzimkova

3 horúce jesenné trendy, ktoré by ste hneď mali nosiť: Kľúčové sú tieto doplnky

Zdá sa, že jesenné počasie dorazilo v plnej sile. Tak prečo sa nepustiť do nosenia horúcich trendov, ktoré toto obdobie budú dominovať uliciam? Viete, ktoré to sú?

Kabelka na opasku

Nebaví vás nosiť kabelky na ramene alebo v ruke? Tak tento trend je pre vás ako stvorený. V podstate ide o ľadvinku, len v elegantnejšom prevedení. A ako bonus, pôsobí oveľa štýlovejšie. I keď, samozrejme, veľkosť kabelky je v tomto prípade obmedzujúca. Ale ak vás čaká večerné posedenie pri poháriku, tak si hravo vystačíte s týmto doplnkom. Kabelku na opasku môžete kombinovať so šatami, sakom, alebo použiť ako regulérny opasok na nohavice. 

zdroj: Instagram.com/karoinachomistekova

Stuha vo vlasoch

Roztomilý doplnok, ktorý sa vám môže spájať s detstvom. No teraz sú stuhy vo vlasoch tiež horúcim trendom, ktorý dokáže i s bežného looku vytvoriť oveľa zaujímavejší styling. Môžete si do vlasov uviazať obyčajnú stuhu, alebo šatku, jednoducho postačí to, čo nájdete doma. 

Všetky odtiene béžovej

Aká farba bude dominovať jeseni? Jednoznačne béžová. A to vo všetkých odtieňoch. Pokojne môžete nosiť outfity v béžovej od hlavy po päty, no nezabúdajte ich dokombinovať aspoň s jedným výrazným doplnkom. Farebným opaskom, spomínanou stuhou vo vlasoch alebo farebnými lodičkami. Béžová najviac vynikne v kombinácii s hnedou a bielou. 

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio