BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najlepšie platená modelka roka: Známa rebelka prekonala i svetovú topmodelku
zdroj: tasr.sk

Najlepšie platená modelka roka: Známa rebelka prekonala i svetovú topmodelku

Škandalózna rebelka s modrou krvou. Tak by sa dala charakterizovať 27-ročná britská manekýna Cara Delevingne. Tá v uplynulom roku zarobila spomedzi britských modeliek najviac, až 21,5 milióna libier, čo je v prepočte takmer 30 miliónov eur.

Týmto číslom prekonala svoje konkurentky zo Spojeného kráľovstva viac ako dvojnásobne. Za ňou totiž nasleduje 45-ročná modelingová legenda Kate Moss s deviatimi miliónmi libier a bývalý anjelik Victoria’s Secret – Rosie Huntington-Whiteley (32), ktorá zarobila osem miliónov.

Delevingne zdvojnásobila svoj príjem za posledných 12 mesiacov takmer o polovicu. Prostredníctvom svojej spoločnosti Cara & Co mala denne zarobiť okolo 59-tisíc libier. Príjmom herečky neuškodil ani jej chlapčenský výzor, ktorý získala vyholenou hlavou.

To, že Cara je bezpochyby krásna žena nedokazujú len hŕby pracovných ponúk. Prednosti modelky už v minulosti ocenili klientky spodnej bielizne značky Blubella. Tá vytvorila prieskum, v ktorom zákazníčky zložili ideálnu ženu z častí tiel rôznych celebrít. Väčšina sa zhodla, že najkrajšiu tvár ma práve Cara.

Rodáčka z Londýna si navyše rozbieha aj kariéru herečky. Zahrala si vo filmoch Anna Karenina, Papierové mestá, zlú čarodejnicu stvárnila v DC komiksovke Suicide Squad a v hlavnej úlohe vládnej agentky ste ju mohli vidieť aj vo filme Valerian a mesto tisícich planét. Najnovšie hviezdi v seriáli Carnival Row po boku známeho lámača ženských sŕdc, Orlanda Blooma.

Instagram

Instagram/caradelevingne

Instagram/caradelevingne

Instagram/caradelevingne

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio