BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Foto: Takto vyzerali známe krásky pred plastikami! Čo to so sebou porobili?
zdroj: tasr.sk

Foto: Takto vyzerali známe krásky pred plastikami! Čo to so sebou porobili?

Dlhé nohy, úzky driek, plné prsia a formovaný zadok – jednoducho postava ako lusk. K tomu plné pery, malý nos, dlhé mihalnice, mačací pohľad a vlastne všetko, čo vám napadne k dokonalej tváričke. Takto sa prezentuje väčšina celebritných žien. Ako ale vyzerali bez všetkého pozlátka, ktoré so sebou priniesol šoubiznis a vo väčšine prípadov aj plastický chirurg?

Kylie Jenner

Klan Karashian-Jennerovcov je pre svoju záľubu v skrášľovaní sa už notoricky známy. Všetky sestry zásah chirurgov svorne popierali. Kto však lepšie využil situáciu ako Kylie? Tá pred pár rokmi pod tlakom verejnosti priznala výplne pier, následne založila značku Kylie Cosmetics a začala s predajom rúžov. Jej kozmetická značka z nej spravila najmladšiu miliardárku v biznise.

Instagram

Bella Hadid

Rovnako ako jej staršia sestra Gigi a brat Anwar sa vybrala v maminých šľapajach. Manekýna pochádzajúca zo známej celebritnej rodiny akékoľvek zásahy chirurgov popiera. Vraj má zo zákrokov strach. Bojí sa, aby jej lekári výplňami nepokazili tvár. Mladú hviezdu si však vzhľadom na jej pôvod médiá pamätajú už z pubertálnych čias. A rozdiel je veru očividný. 

Instagram

Angelina Jolie

44-ročná matka šiestich detí je svojimi zmyselnými perami preslávená Herečka mala krásne pery už ako tínedžerka, ale odborníci si všimli isté rozdiely. Ak by ste si však mysleli, že si pery nechala "prifúknuť" mýlili by ste sa. U Angeliny je totiž viditeľné estetické zmenšenie.

Instagram

Jennifer Garner

U usmievavej Texasanky by si len málokto povedal, že prešla rukami plastických chirurgov. Je príkladom jemnej naturálnej pomoci lekárov, ktorá ale mala výrazný dopad na celkový vzhľad herečky. Manželka Bena Afflecka mala v minulosti takzvaný Gummy Smile - sú to typy úsmevov, kedy sa horná pera skryje a odhalí zuby aj ďasná. Jennifer hornú peru zafixovali botoxom, či si nechala pery aj zväčšiť je otázne.

Instagram

Hailey Bieber

Možno ju poznáte ešte pod jej dievčenským menom Hailey Baldwin. S Justin Bieberom sa mladá modelka zosobášila minulý rok. Poznajú sa však už od svojich pubertálnych čias, kedy boli blízkymi priateľmi. Z tohto obdobia si odborníci vzali na paškál fotografie dnes už 22-ročnej manekýny. Odlišnosti si všimli vo veľkosti pier mladej pani Bieberovej.

Instagram

Taylor Hill

Svetoznáma modelka sa už vo svojich 19-tich rokoch stala anjelikom prestížnej značky spodného prádla - Victoria's Secret. O jej kráse niet pochýb a pôsobí nesmierne prirodzeným dojmom. Fotky pred a po z jej stredoškolských čias ale dokazujú, že ide o veľmi dobre odvedenú prácu zamestnancov estetických kliník. 

Instagram

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio