BEAUTY.sk BEAUTY.sk

To je ale odvaha. Známa speváčka priznala photoshop! Takto vyzerá bez retuše
zdroj: TASR

To je ale odvaha. Známa speváčka priznala photoshop! Takto vyzerá bez retuše

Problémy s váhou majú aj celebrity. U americkej speváčky Demi Lovato začali už v útlom veku, pasovala sa s nimi v puberte a neobchádzajú ju ani dnes. Zlé pocity zo seba samej ju dohnali k tvrdým drogám, predávkovaniu sa a na odvykačku.

Je mladá a krásna, talentovaná aj úspešná. Reč je o americkej hviezde Demi Lovato. Tá napriek tomu roky čelí veľkým problémom so sebavedomím kvôli svojej váhe. Nespokojnosť so svojím telom sa prejavili poruchami príjmu potravy a seba-poškodzovaním, neskôr prišli na rad alkohol a drogy. Teraz sa však rozhodla svojim démonom čeliť. Na sociálnej sieti uverejnila 27-ročná speváčka fotku v plavkách. "Áno, toto je celulitída," napísala k nej. Ide totiž o neupravenú snímku, ktorá zachytáva reálny pohľad na postavu Demi. 

Mala strach

Speváčka vyšla s pravou von. Priznala, že na svoj Instagram pravidelne pridávala fotografie upravené vo photoshope: "...nenávidím to, že som ich editovala, ale je to tak..." Z uverejňovania fotiek v bikinách bez úpravy mala najväčšiu hrôzu. "Som strašne unavená z toho, že sa hanbím za svoje telo," napísala k snímke s priznaním. "Ostatní si mysleli, že som ich ideál krásy, ale to som nebola skutočne ja." 

Rozmýšľa o dieťati?

Speváčka sa rozhodla byť autentickou, nechce viac spĺňať nastolené štandardy, či niekoho predstavy: "Takže, toto som ja, bez hanby, bez strachu, hrdá na vlastné telo, ktoré si už toľkým prešlo a bude ma i naďalej udivovať, keď jedného dňa, dúfam, aj porodím." 

Speváčka si už nechce odopierať jedlo, kvôli rôznym diétam. O svoj odkaz sa chce podeliť: "Milujem sa. A vy by ste mali milovať samých seba tiež!" dúfa, že sa jej podarilo niekoho inšpirovať. Na záver dodala, že zo svojho vzhľadu nie je nadšená, ale niekedy je to to najlepšie čo mohla spraviť.

Instagram

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio