BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Rozvod roka: Nahnevaná Miley Cyrus prelomila mlčanie. Tento dôvod nikto nečakal!
zdroj: TASR

Rozvod roka: Nahnevaná Miley Cyrus prelomila mlčanie. Tento dôvod nikto nečakal!

10-ročnému vzťahu Miley Cyrus a Liama Hemswortha je zdá sa koniec. Dôvod má byť iný ako si všetci mysleli.

Išlo o neveru?

Začiatkom augusta prenikli na verejnosť informácie o tom, že 26-ročná spevácka hviezda strávila dovolenku po boku inej známej krásky. Miley vtedy robila v Taliansku doprovod americká modelka Kaitlynn Carter, o ktorej sa šuškalo, že práve ona môže byť dôvodom rozpadu manželstva. Tá sa spoločnou dovolenkou netajila. Na sociálnu sieť zdieľala niekoľko fotiek so svojou známou priateľkou.

Hemsworth a Cyrus neskôr priznali, že žijú separovane. Médiám to oznámil speváčkin právny zástupca. 

Instagram/kaitlynn

Hovorí sa aj o drogách

Miley krátko po prevalení problémov vo vzťahu vydala singel Slide Away. Podľa nej to "kedysi bol raj, ale je čas ísť," tým sa v piesni so svojim dlhoročným partnerom definitívne lúči. Texasanka vo svojej piesni zrejme načrtla i dôvod ich rozchodu, spieva v nej totiž, že "nechce whisky ani pilulky."

So špekuláciami o Mileynej nevere sa však v médiách roztrhlo vrece, čo speváčku dohnalo k vyjadreniu sa na sociálnej sieti. Priznáva v ňom svoje búrlivé obdobie, kedy fajčila marihuanu, brala drogy a chodila na párty: "Môj najväčší hit je o tancovaní na extáze a šňupaní čiar na záchode... je pravdepodobné, že je na internete viac mojich nahých fotiek ako ktorejkoľvek ženy v histórii." 

Domnienky, že manželstvo končí kvôli jej nevere ale vehementne odmieta. Portál TMZ prišiel s informáciami, že Miley nezvládala Liamove pitie a branie drog. Ona sama totiž v minulosti podobným problémom čelila. Manželstvo sa údajne všemožne snažila zachrániť a žiadosť o rozvod podal jej austrálsky manžel. Paradoxne by tak kontroverzná speváčka nebola vo vzťahu tá problematická.

Speváčka k novej pesničke pridala aj zaujímavý klip. Ten mal na sociálnej sieti Youtube premiéru iba včera.

Youtube

zdroj: Youtube

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio