BEAUTY.sk BEAUTY.sk

To je ale číslo! Pozrite si, kto na Instagrame zarobí najviac
zdroj: SAMphoto.cz

To je ale číslo! Pozrite si, kto na Instagrame zarobí najviac

Úspešná podnikateľka s vlastnou kozmetickou značkou a reality šou hviezda Kylie Jenner má na svojom Instagramovom účte 146 miliónov sledovateľov. Nie je tak ani najsledovanejšou spomedzi členov známej rodiny Kardashian-Jennerovcov. Vo výške zárobkov na tejto sociálnej sieti ju však neprekoná nikto.

Najnovší report o najlepšie platených celebritách bol zostavený podľa Hopper HQ - spoločnosťou, ktorá analyzuje interné i verejne dostupné dáta a informácie z agentúr. Podľa neho by si mladá influencerka mala za jeden post prilepšiť o neuveriteľných 1,3 milióna dolárov. Na vrchole rebríčku je už pritom po druhý raz v rade.

Druhé miesto v rebríčku najdrahších influencerov patrí speváčke Ariane Grande. Tá za jeden reklamný príspevok zinkasuje 996-tisíc. Cena sponzorovaného postu Christiana Ronalda s najsledovanejším účtom Instagramu (176 miliónov sledovateľov) sa pohybuje okolo 975-tisíc dolárov pri sponzorovanom poste.

V prvej desiatke sa umiestnila aj ďalšia sestra z klanu Kardashian-Jennerovcov 38-ročná Kim spolu so Selenou Gomez, Dwaynom Johnsonom, Beyoncé, Tylor Swift, Neymarom a Justinom Bieberom.

Celý rebríček si môžete pozrieť TU.

Instagram/kyliejenner

zdroj: Independent.co.uk

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio